Gedia Poland Sp. z o.o. to ugruntowana pozycja w przemyśle produkcyjnym, zorientowana na dostarczanie metalowych części tłoczonych z blach stalowych i aluminiowych dla wiodących producentów OEM. Od czasu przygotowań do wprowadzenia przełomowej technologii tłoczenia na gorąco w latach 2010-2011, firma zyskała status kluczowego dostawcy dla 15 międzynarodowych marek samochodowych. Z rocznymi obrotami przekraczającymi 810 mln EUR w 2023 roku i zatrudniając około 1000 osób w Nowej Soli oraz ponad 4.600 pracowników globalnie, Gedia Poland odgrywa ważną rolę na arenie międzynarodowej.¶¶Jesteśmy zobowiązani do podnoszenia jakości i innowacyjności naszych procesów, co znajduje odzwierciedlenie w posiadanych certyfikatach ISO TS 16949, DIN EN ISO 14001, DIN EN ISO 9001, BS OHSAS. Nasze zaangażowanie w rozwój infrastruktury potwierdza inwestycja 4 mln euro w rozbudowę zakładu i nową halę montażu, co pozwala na efektywniejsze zarządzanie zasobami i utrzymanie konkurencyjności na rynku. W Gedia Poland, każda decyzja i innowacja jest prowadzona z myślą o doskonaleniu jakości oraz bezpieczeństwa naszych produktów i usług.

Opinie pracowników o firmie GEDIA Poland Sp.z.o.o. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem GEDIA Poland Sp.z.o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie GEDIA Poland Sp.z.o.o. (3)

2.7

Na podstawie 119 ocen z Google.

Mateusz Wozniak

Mateusz Wozniak

Nie wiem co ludzie narzekają na rozładunek, odczekałem 30min i byl sms o rozladunku. Jak masz rozładunek z bmw leć na inwestycyjna 7. Kończyło mi się tacho - rozładowali z buta, cała akcja trwała godzinę. Goście na portierni wporzadku, wystarczy podejść z uśmiechem;) pracują 24h

Dodano: miesiąc temu

Dri Ver

Dri Ver

Od wjazdu do wyjazdu 30min, puste skrzynie zdejmowałem. Pozdrowienia dla Pana który przyszedł zobaczyć jaki towar przywiozłem, bardzo sympatyczny. Wózkowy tez wszystko wyjaśnił. Abyś miał buty ochronne "kamizelkę również" to wszystko bajka. Pozdrawiam i aby więcej takich firm👍👍

Dodano: 2 miesiące temu

Sergiusz Stepanchuk

Sergiusz Stepanchuk

Dzień dobry kierowcy. Sytuacja jest taka ten zakład ma 2 miejsca rozładunku/załadunku. 1 znajduje się (51.813169 15.708754) wjazd przy ul.Marszalka J.Pilsudskiego obok sp.Lotos. 2 Przemysłowa 7 (51.827595 15.699738). Jest parking 🅿️ ale potrzebne pytat.

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2025

Dane firmowe i kontaktowe GEDIA Poland Sp.z.o.o.

Pełna nazwa
"GEDIA POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Staszica 2 67-100 Nowa Sól
NIP
5262161089
REGON
012968152
KRS
0000023805
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.06.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 29.32.Z Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
  • 25.29.Z Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.72.Z Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 09.03.2023