Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
ZIARN-POL sp. z o.o. opinie
Czy to Twoja firma?
ZIARN-POL to firma z głębokimi korzeniami w sektorze rolnym, działająca nieprzerwanie od 1999 roku. Specjalizujemy się w obsłudze branży agrobiznesu, oferując pełny zakres usług związanych ze zbiorami, w tym skup, czyszczenie, magazynowanie i suszenie zbóż oraz rzepaku. Nasza działalność obejmuje również hurtową sprzedaż paliw płynnych oraz dostarczanie niezbędnych środków do produkcji rolnej. Z dumą dysponujemy dwoma nowoczesnymi elewatorami zbożowymi, co pozwala nam na udoskonalenie jakości skupowanego ziarna oraz zapewnienie efektywnego zaopatrzenia dla producentów rolnych. Nasze działania są ukierunkowane na wspieranie lokalnych rolników, z których około 130 stanowi udziałowców spółki, a łączny obszar ich upraw wynosi ponad 40 000 hektarów. To właśnie ta współpraca przyczynia się do naszej silnej pozycji na rynku. Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem handlu międzynarodowego, gdzie nasze ziarna zbóż konsumpcyjnych trafiają głównie na rynki eksportowe. W ZIARN-POL łączymy tradycję z nowoczesnością, stale dążąc do optymalizacji naszych procesów, by zapewnić najwyższą jakość usług. Nasza siedziba znajduje się w Górkach 22B, 82-500 Kwidzyn, skąd z zaangażowaniem i profesjonalizmem realizujemy naszą misję dostarczania produktów rolnych najwyższej klasy.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie ZIARN-POL sp. z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie ZIARN-POL sp. z o.o. w Górki? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie ZIARN-POL sp. z o.o. (3)
4
Na podstawie 76 ocen z Google.
![]()
Lipek MTB
Firma, która sprawia profesjonalne podejście , jednak zachowanie wobec klienta po podpisaniu umowy- wolna amerykanka. Pszenica nie przeszła parametrów w porcie , zero informacji,, po tygodniu przyszła faktura a tu niespodzianka że towar sprzedany w innym miejscu o dużo mniejszą kwotę . Brak jakiejkolwiek infografiki zmianie kursu . Nigdy nie spotkałem się z taką samowolką…
Dodano: miesiąc temu
![]()
Kazimierz Paul
Dziekuje cała ochrona DOGMAT za prace szczerom w naszej strużuwce ze miło teraz mozna siedzieć podziekowanie kierownikowi ziar polu oraz pracownikom któży remotowali naszom struzuwkie
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Paweł Cyjan
Firma szybko płaci za przywiezione zboże, nowoczesny elewator i duży plac
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
ZIARN-POL sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników
Klienci firmy ZIARN-POL sp. z o.o. wyrażają swoje uznanie dla nowoczesnych technologii i dedykowanych rozwiązań dla branży zbożowej, podkreślając, że firma wyróżnia się na tle konkurencji. Ponadto, klienci cenią sobie współpracę z firmą, zauważając, że jest ona wartym zaufania partnerem dzięki polskiemu kapitałowi i zespołowi, który charakteryzuje się dużą sympatycznością i profesjonalizmem. Koleżanki i koledzy z pracy odnotowują, że atmosfera w firmie sprzyja nawiązywaniu długotrwałych relacji biznesowych. Wspomniano również o zaangażowaniu handlowców, w szczególności jednego z przedstawicieli handlowych, który wzbudza wielkie zadowolenie wśród klientów dzięki swoim kompetencjom. Co więcej, sugerowane jest, że procesy logistyczne, takie jak załadunek na magazynach, mogą wymagać ulepszenia, aby praca była bardziej efektywna szczególnie podczas nocnych zmian. Takie informacje mogą być dla potencjalnych kandydatów do pracy sygnałem, że firma stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich procesów, co może otwierać przed pracownikami możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach optymalizacyjnych.
Opinie ZIARN-POL sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy
W oparciu o dostępne w Internecie opinie, firma ZIARN-POL jest postrzegana jako miejsce pracy oferujące pewne pozytywne aspekty zatrudnienia. Pracownicy wskazują na różnorodne elementy potencjalnie przyczyniające się do tworzenia atrakcyjnego środowiska zawodowego.
Aspekty pozytywne- Możliwości uczenia się i rozwoju: Pracownicy cenią sobie możliwość nauki poprzez bezpośrednią współpracę z innymi osobami w dziale, co pozwala na ciągłe podnoszenie kwalifikacji.
- Warunki zatrudnienia: Wyrażono pozytywne zdanie na temat systemu umów oferowanych przez firmę - od umowy na okres próbny, poprzez umowę roczną, aż do umowy na czas nieokreślony.
- Wypłacalność: Klienci firmy potwierdzają, że płatności są realizowane, mimo że czasami występują opóźnienia w rozliczeniach.
- Wzrost zatrudnienia i inwestycje: Pracownicy dostrzegają rozszerzanie działalności firmy oraz zatrudnianie nowych osób, co sygnalizuje dynamiczny rozwój organizacji.
- Atmosfera pracy: W opinii niektórych pracowników, firma charakteryzuje się młodą i zgraną kadrą, która tworzy luźną atmosferę w miejscu pracy.
- Stabilność zatrudnienia: Sugeruje się, że rotacja pracowników w firmie nie jest wysoka, co może świadczyć o poczuciu stabilności zawodowej.
- Punktualność płatności: Wskazuje się, że wynagrodzenia są wypłacane na czas, co jest istotnym aspektem dla pracowników.
Podsumowując, firma ZIARN-POL w oczach pracowników i klientów jest przedsiębiorstwem, które stwarza możliwości rozwoju zawodowego i uczenia się w trakcie pracy. Wyróżniać może się poprzez pozytywną atmosferę i stabilność zatrudnienia. Jednocześnie istnieje kilka obszarów wymagających uwagi, takich jak warunki w okresie próbnym czy poziom wynagrodzeń. Ogólna ocena pracy w firmie pokazuje, że mimo pewnych wyzwań, jest ona wartościowym miejscem pracy, predysponowanym do dalszego rozwoju i udoskonalania warunków pracy swoich pracowników.
Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie.
Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach.
Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.
Opisywana firma (tutaj: ZIARN-POL sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę edytować profil").
Data aktualizacji: 29.03.2024
Dane firmowe i kontaktowe ZIARN-POL sp. z o.o.
- Pełna nazwa
- ZIARN-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- 22B 82-500 Górki
- NIP
- 7441506749
- REGON
- 170766434
- KRS
- 0000092985
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 13.03.2002
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo
- 01.30.Z Rozmnażanie roślin
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.11.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów
- 46.12.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych
- 46.21.Z Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt
- 46.71.Z Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
- 46.75.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych
Transport i gospodarka magazynowa
- 49.41.Z Transport drogowy towarów
- 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
Działalność finansowa i ubezpieczeniowa
- 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS