TMT SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

TMT sp. z o.o. praca

Warszawa

TMT Sp. z o. o. to zespół doradców finansowych z naszych usług korzystają przedsiębiorcy z całej Polski na różnych etapach prowadzonej działalności. Nasi doradcy to zespół ekspertów z dziedziny finansowania przedsiębiorstw. Pomagamy uzyskać niezbędne środki lub pomoc prawną nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Specjalizujemy się w kredytach firmowych, leasingach oraz restrukturyzacji przedsiębiorców.

TMT SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy TMT SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TMT SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TMT SP. Z O.O.

Siedziba główna

Oddział Częstochowa

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Wrocław
  5. Gliwice
  6. Łomża
  7. Katowice
  8. Blachownia
  9. Częstochowa
  10. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TMT SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Doradca Finansowy

    • 3 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

    • Aktualnie Poszukujemy osóba na stanowisko: Doradca Klienta

      Zakres obowiązków

      Twoja praca będzie polegać na:

      • Analizie sytuacji finansowej klienta i doradztwie w wyborze produktów finansowych takich jak kredyty, leasingi i restrukturyzacje zobowiązań przedsiębiorców, w tym ich zobowiązań kredytowych
      • Pozyskiwaniu klientów oraz utrzymywaniu z nimi długotrwałych relacji biznesowych
      • Przygotowaniu klienta do procesu kredytowego lub restrukturyzacyjnego
      • Wsparciu i nadzorze na każdym etapie procesu uzyskania wybranego rozwiązania
      • Opiece nad posiadanym już portfelem klientów
      • Sprzedaży rozwiązań finansowych i prawnych

      Wymagania

      Dołącz do nas, jeśli:

      • Interesujesz się biznesem i finansami (nie tylko własnymi)
      • Cechuje Cię wysoka kultura osobista, chęć rozwoju oraz komunikatywność
      • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
      • Masz wysokie aspiracje finansowe
      • Jesteś nastawiony na realizację celu

      Mile widziane: Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w branży finansowej

      Oferujemy

      • Dostęp do ciepłej bazy – klienci realnie zainteresowani naszą ofertą
      • Dostęp do zimnej bazy – to Ty musisz zachęcić klienta do współpracy
      • Kampania SMS – Twój zasięg zostanie zwiększony przez wysyłanie setek ofert
      • Kampania Facebook – klienci sami Cię znajdą
      • Podstawa wypłacana co miesiąc – bez względu na wynik 3000 zł dla Ciebie
      • Prowizja wypłacana co miesiąc – w zależności od Twoich wyników
      • Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe – będziemy stale podnosić Twoje kompetencje
      • Wsparcie w sprzedaży przez profesjonalnych trenerów – pomożemy Ci osiągnąć sukces
      • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze w centrum Warszawy – doskonała komunikacja
      • 6-cio godzinny dzień pracy z przerwą na lunch – w jedzenie można zaopatrzyć się u Pana kanapki lub wyskoczyć na lunch do jednej z wielu okolicznych knajpek
      • Dostęp do naszej własnej strefy relaksu z bilardem oraz kartę Multisport – w zdrowym ciele zdrowy duch.

Pracodawcy w Warszawie