Handel i Centrum Usług Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Grupa Nowak praca

Gdańsk

Handel i Centrum Usług Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Handel i Centrum Usług Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel i Centrum Usług Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa

Mapa Handel i Centrum Usług Sp. z o.o.

Siedziba główna

Handel i Centrum Usług Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Pruszków
  5. Kolbuszowa
  6. Rzeszów
  7. Lublin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Handel i Centrum Usług Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa

    Grupa Nowak
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Księgowa

      Zakres obowiązków

      • Księgowanie kosztów w spółce usługowej,
      • Wystawianie faktur sprzedaży,
      • Uzgadnianie rejestrów zakupu i sprzedaży oraz kont do deklaracji VAT,
      • Rozliczanie podatku VAT,
      • Sporządzanie deklaracji VAT i JPK.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w księgowości - min. 2 lata
      • Znajomość zasad księgowania w spółce z o.o. (kosztów i sprzedaży)
      • Podstawowa znajomość zasad obsługi księgowo - podatkowej transakcji zagranicznych UE oraz z krajami trzecimi
      • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
      • Dobra organizacja pracy.

      Mile widziane

      • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację z klientami będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
      • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanej pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Szkolenia wewnętrzne
      • Praca w stabilnej firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją
      • Pracę w dogodnej lokalizacji - Gdańsk, ul. Knyszyńska

      Benefity

      • Prywatna opieka medyczna
      • Ubezpieczenie na życie
      • Multisport
      • Paczki świąteczne

Pracodawcy w Gdańsku