Green Group sp z o.o. sp k.

Czy to Twoja firma?

Green Group sp z o.o. sp k. praca

Warszawa

Jesteśmy Green Group, zielonym sercem Warszawy, które bije nieprzerwanie od 2005 roku. Naszą pasją jest łączenie tradycji z innowacją – początkowo skupialiśmy się na uprawie pomidorów i ogórków w szklarniach, wykorzystując rodzinne doświadczenie. Dziś, nasze produkty, wolne od GMO i przygotowywane z kwalifikowanego materiału siewnego, zdobywają uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy dumni, że nasze praktyki uprawowe są przyjazne dla środowiska, a produkcja oparta na najnowszych technologiach, takich jak komputery klimatyczne i komputerowe nawadnianie.

Ale nie tylko rośliny są w naszym portfolio. Od 2019 roku zyskaliśmy miano polecanego partnera flotowego dla aplikacji Taxi, takich jak Uber, Bolt i Free Now. Posiadamy własną flotę aut i oferujemy współpracę kierowcom, którzy cenią sobie wsparcie i uczciwe rozliczenia. Nasza oferta to nie tylko samochody – zapewniamy identyfikator taxi oraz hologram na samochód, co jest naszym konkurencyjnym atutem.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Posiadamy certyfikaty GLOBALGAP i BRC, które są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najszerszą w Polsce gamę pomidorów koktajlowych, które są naszym znakiem rozpoznawczym.

W Green Group wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach i ludziach, z którymi współpracujemy. Dlatego też, każdego dnia, dbamy o to, by nasze działania były odzwierciedleniem zaufania, jakim nas obdarzacie. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

Green Group sp z o.o. sp k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Green Group sp z o.o. sp k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Green Group sp z o.o. sp k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Green Group sp z o.o. sp k.

Siedziba główna

Green Group sp z o.o. sp k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Łódź
  4. Piaseczno
  5. Poddębice
  6. Wołomin
  7. Belzyce
  8. Otwock
  9. Wejherowo
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Green Group sp z o.o. sp k. - oferty archiwalne

  • Kierowca TAXI w Warszawie - auto na wyłączność

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby ceniące sobie terminowość rozliczeń i sprawną pomoc na każdym etapie. A przede wszystkim.. miłą partnerską atmosferę współoracy :)

      Bądź legalnym kierowcą aplikacji przewozowych z Green Group i nie obawiaj się o żadną kontrolę!

      Mamy ostatnie wolne samochody

      Uwaga: Auta dajemy na wyłączność, tzn jesteś jedynym użytkownikiem auta możesz użytkować je również prywantnie - nie będziesz miał zmiennika ponieważ nie stosujemy pracy zmianowej :)

      Pracujemy na aplikacjach Uber, Bolt oraz Free Now. W chwili obecnej gwarantujemy bardzo dobre zarobki (są bardzo dobre obroty)

      • Pełna pomoc w założeniu konta, instalacji aplikacji i rozpoczęciu pracy
      • Podpowiemy Ci jak zoptymalizować swoje zarobki i najlepiej zarobić na aplikacjach taxi
      • Wyrobimy dla Ciebie identyfikator kierowcy taxi

      Zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów

      Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

      Zakres obowiązków

      • Pracujesz ile chcesz i w godzinach jakie wybierzesz. My podpowiadamy Ci jak i w jakich godzinach jeździć aby zarobić jak najlepiej

      Wymagania

      • Pozwolenie na pracę w Polsce (działamy legalnie!)
      • Zaświadczenie o niekaralności (podpowiemy gdzie je zdobyć)
      • Badania lekarskie: na kierowcę taxi oraz psychotechnika
      • Posiadanie prawa jazdy kat. B minimum 1 rok ((UWAGA DLA CUDZOZIEMCÓW: jeśli przebywasz w Polsce powyżej 6 miesięcy od ostatniego przekroczenia granicy - wymagane jest Polskie prawo jazdy)
      • Minimalny wiek: ukończone 20 lat

      Oferujemy

      • Otrzymasz od nas zadbane ekonomiczne auto z LPG - prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia co jest aktualnie dostępne
      • Terminowe rozliczenia zawsze bez opóźnień! przelewy realizujemy co tydzień we wtorki (pieniądze na koncie najpóźniej w środę), wypłaty gotówkowe w środy
      • Posiadamy licencję TAXI ! Auto jest w pełni oznakowane, otrzymasz od nas wypis z licencji taxi orazi identyfikator kierowcy
      • Legalne rozliczenia, podpisujemy umowę zlecenie
      • Umowa daje Ci pełną swobodę, pracujesz kiedy chcesz i masz na to ochotę
      • posiadamy e-kasy fiskalne dla Uber i Bolt - jeździsz legalnie do każdego przejazdu wystawiany jest paragon ( kursy gotówkowe również można przyjmować legalnie)

Pracodawcy w Warszawie