POK Sp.z.o.o.

Czy to Twoja firma?

POK sp. z o.o.. praca

Poznań

Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. Program Ochrony Konsumenta to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

POK Sp.z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy POK Sp.z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POK Sp.z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa POK Sp.z.o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Rzeszów
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Chełm
  8. Grudziądz
  9. Kalisz
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca POK Sp.z.o.o. - oferty archiwalne

  • Sales Consultant – Program Ochrony Konsumenta

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jako Sales Consultant będziesz odpowiedzialny za rozwijanie naszej bazy klientów biznesowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relacje z istniejącymi klientami. Będziesz działać na rynku B2B, identyfikując potrzeby klientów i prezentując naszą ofertę, aby pomóc przedsiębiorcom w zrozumieniu korzyści z naszych usług. Twój wkład będzie kluczowy dla rozwoju naszej firmy i zwiększenia jej obecności na rynku.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B.
      • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi.
      • Prezentowanie naszych usług i doradztwa prawno-biznesowego klientom.
      • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań.
      • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków umów.
      • Dbanie o osiągnięcie określonych celów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane doświadczenie w branży prawnej lub finansowej.
      • Umiejętność budowania trwałych relacji i komunikacji interpersonalnej.
      • Zdolności negocjacyjne i umiejętność przekonywania.
      • Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu.
      • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
      • Wykształcenie wyższe (preferowane, ale nie wymagane).

      Oferujemy

      • Atrakcyjny system wynagrodzenia, składający się z podstawy oraz premii od sprzedaży.
      • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
      • Szkolenia i narzędzia potrzebne do skutecznej pracy.
      • Elastyczny czas pracy.

      Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania i masz chęć rozwijać się w branży sprzedaży usług prawnych dla firm, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.

      Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. W temacie wiadomości prosimy o podanie tytułu stanowiska „Sales Consultant

      Program Ochrony Konsumenta”. Pok Sp. z o.o. to firma, która docenia różnorodność i równość szans. Zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami do aplikowania. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoją aplikację!

Pracodawcy w Poznaniu