HSW S.A.

Czy to Twoja firma?

HSW S.A. praca

Stalowa Wola

HUTA STALOWA WOLA – jedna z wiodących spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej, firma sektora technologiczno – produkcyjnego w obszarze wojskowości i budowania bezpieczeństwa narodowego, przełamująca bariery innowacji w przemyśle ciężkim z wieloletnią tradycją oraz wykorzystująca nowoczesne technologie, systematycznie implementując nowe rozwiązania.
HSW S.A. znana jest ze stwarzania szans rozwoju zawodowego, które przyciągają bardzo zdolnych i ambitnych pracowników oraz doceniona w ogólnopolskich programach tytułami „Solidny Pracodawca Roku 2021” oraz „Odpowiedzialny Pracodawca Roku - Lider HR 2019”

HSW S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska logistyka / spedycja / transport badania i rozwój administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy HSW S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca HSW S.A.

Mapa HSW S.A.

Siedziba główna

Huta Stalowa Wola

Oddział Dęblin

Oddział Sanok

HSW S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
HSW S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Stalowa Wola
  2. Rzeszów
  3. Łódź
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Nowa Dęba
  7. Nisko
  8. Grudziądz
  9. Kielce
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca HSW S.A. - oferty archiwalne

  • Operator Obrabiarek Numerycznych

    HSW S.A.
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • realizacja procesu obróbki mechanicznej
      • ustawianie obrabiarki do pracy (odpowiednie parametry), dobór narzędzi do obróbki
      • zapoznanie się z dokumentacją technologiczną i rysunkiem technicznym części, zespołów do obrabiania
      • testowanie programu na obrabiarce, eliminowanie błędów
      • kontrola wykonywanych części na zgodność z dokumentacją technologiczną
      • terminowa i jakościowa realizacja wyznaczonych zadań przez przełożonych

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany kierunek: obsługa i programowanie OSN)
      • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
      • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz itp.)
      • znajomość programów HEIDENHAIN, SINUMERIK
      • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, należącej do liderów w swojej branży.
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
      • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
      • możliwość rozwoju zawodowego.
      • dodatkowe benefity – w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW.
      • bogaty pakiet socjalny, również dla Twoich najbliższych (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych i inne).
      • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

Pracodawcy w Stalowej Woli