Czy to Twoja firma?

Głuchowski Group sp. z o.o. praca

Łosice

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości świeżych pieczarek, które są naszym produktem flagowym. Nasze zaangażowanie w proces produkcyjny rozciąga się jednak znacznie szerzej. Z dumą produkujemy również podłoże do uprawy pieczarek fazy III i IV, kontrolując pełny proces powstawania produktu, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Dodatkowo, wprowadziliśmy do oferty produkcję plastikowych skrzynek, które są nieodzownym elementem w branży rolniczej. Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Wprowadzenie zaawansowanej technologii uprawy pieczarek i systemu do pełnej identyfikacji i śledzenia produktu to tylko niektóre z kroków, które podjęliśmy, aby zapewnić wyjątkowość naszych produktów.Nasze uprawy oparte są na systemie GLOBALG.A.P., co zapewnia, że nasze produkty są zawsze bezpieczne, zdrowe i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. Nasza historia to nie tylko rozbudowa zakładu produkcyjnego, ale także ciągłe wprowadzanie innowacji, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży. Od pierwszych kroków w uprawie pieczarek, przez rozwój technologii, aż po wdrożenie systemów zapewniających pełną identyfikację produktu, każdy etap naszej działalności to dowód na to, że nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na ciągłe doskonalenie.

Głuchowski Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Głuchowski Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Głuchowski Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystent/ka biura

    YANGO sp. z o.o.
    • Opacz-Kolonia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik administracyjny

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Płock
    • umowa o pracę tymczasową
    Dodana
  • Pracownik biurowy

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 3 800-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca zdalna
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Głuchowski Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Głuchowski Group Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Głuchowski Group Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Ciechanowiec
  5. Lipno
  6. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Głuchowski Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Łosice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

      - budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami

      - przygotowywanie dokumentów handlowych i magazynowych oraz czuwanie nad ich prawidłowym obiegiem

      - koordynacja działań logistycznych

      - wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy

      - współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwej realizacji zleceń

      - kreowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

      - bieżące raportowanie do przełożonego

      Wymagania

      - doświadczenie na podobnym stanowisku

      - komunikatywna znajomość języka angielskiego

      - wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

      - biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

      - prawo jazdy kategorii B

      - łatwość w nawiązywaniu kontaktów

      - umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi

      - samodzielność, kreatywność i doskonała organizacja pracy

      Oferujemy

      - ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

      - możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji

      - niezbędne narzędzia pracy

      - dużą samodzielność na stanowisku pracy

      - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

      - przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Pracodawcy w Łosicach