Czy to Twoja firma?

APREST sp. z o.o. praca

Kraków

W samym sercu Krakowa, miasta o bogatej historii i niezwykłej architekturze, znajduje się APREST – miejsce, gdzie luksusowe nieruchomości znajdują swoich wymagających nabywców. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wyjątkowego rynku, specjalizując się w obrocie nieruchomościami, które zachwycają swoim prestiżem i unikalnością. Nasza misja to nie tylko sprzedaż czy wynajem – to przede wszystkim zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi na każdym etapie transakcji. Rozumiemy, że zakup lub wynajem nieruchomości to ważny krok, dlatego działamy zgodnie ze Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, aby każda decyzja była przemyślana i bezpieczna. W APREST stawiamy na profesjonalizm, uczciwość i indywidualne podejście. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego potrzeby i oczekiwania stanowią dla nas priorytet. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, od doradztwa i konsultacji w zakresie nieruchomości, pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie, aż po wsparcie w uzyskaniu kredytów hipotecznych. Zespół APREST to grupa doświadczonych agentów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy obsługi, zgodnie z obowiązującym prawem, co potwierdza posiadana przez nas licencja. Nasza wiedza i doświadczenie to fundament, na którym budujemy naszą przewagę konkurencyjną. Specjalizujemy się w luksusowych nieruchomościach, ale nasze usługi są znacznie szersze.  Bezpieczeństwo i prawną obsługę transakcji traktujemy jako podstawę naszej działalności. W APREST wierzymy, że luksus to nie tylko wysoki standard – to przede wszystkim doświadczenie i satysfakcja naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona profesjonalnych Doradców ds. Nieruchomości.

APREST sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy APREST sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca APREST sp. z o.o.

  • Agent nieruchomości

    APREST sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa APREST sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca APREST sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • 5 000-20 000 zł / mies.
    • Kraków
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • APREST Sp. Z.O.O to Biuro Nieruchomości, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transakcji kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Działamy z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym Klientom profesjonalną i indywidualną obsługę na każdym etapie procesu. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, działając zgodnie z Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

      Chcesz być częścią dynamicznego środowiska, gdzie priorytetem są jakość i profesjonalizm? Zostań naszym Partnerem Biznesowym i rozwijaj się razem z nami!

      Jeżeli jesteś doświadczonym Agentem - znajdziesz u nas doskonałe miejsce do rozwoju.

      Jeżeli chcesz zacząć swoją drogę zawodową z nieruchomościami - to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

      Dołącz do naszego zespołu już dziś!

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
      • Profesjonalne doradztwo w zakresie transakcji kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
      • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji ofert nieruchomości
      • Negocjacje warunków transakcji oraz finalizowanie umów

      Wymagania

      • Determinacja i konsekwencja w działaniu
      • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
      • Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
      • Dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu
      • Nastawienie na sukces
      • Doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości (mile widziane, ale nie wymagane)
      • Poszukujemy osób pełnych zaangażowania i apetytu na życie, gotowych czerpać z niego garściami i tworzyć razem z nami niepowtarzalną historię sukcesu

      Oferujemy

      • Najlepsze warunki w mieście - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (kontrakt B2B lub umowa zlecenie)
      • Profesjonalne wsparcie oraz szkolenia, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności
      • Elastyczny czas pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się środowisku
      • Pracę w biurze, gdzie priorytetem są zadowoleni Klienci i wysoka jakość usług
      • Współpracę z doświadczonymi specjalistami: Doradcą Kredytowym, Kancelarią Notarialną, Fotografem
      • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż
      • Możliwość pozostania Naszym Partnerem Biznesowym
      • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
      • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

Pracodawcy w Krakowie