Czy to Twoja firma?

Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o.o. sp.k. praca

Rydzyna

Jako Winkhaus Polska, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera na polskim rynku okuć, którą utrzymujemy dzięki nieustannemu dążeniu do innowacji i doskonałości. Nasza historia sięga 1854 roku, kiedy to nasze przedsiębiorstwo rodzinne rozpoczęło swoją działalność. Od tego czasu, zarządzane przez piąte pokolenie rodziny Winkhaus, rozwijamy się, podążając za misją „Always precise” – zawsze precyzyjni.

Z siedzibą w malowniczym Rydzynie, zatrudniamy około 800 wykwalifikowanych pracowników w Polsce, a na całym świecie nasz zespół liczy ponad 2000 osób. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów najwyższej jakości, co potwierdza nasz certyfikat ISO 50001 w zakresie zarządzania energią.

Nasze produkty, w tym nowoczesne okucia okienne, zamki drzwiowe oraz systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu, są wynikiem połączenia długiej tradycji z zaawansowaną technologią. Winkhaus wyznacza nowe standardy w dziedzinie innowacyjności, elastyczności i łatwości montażu okuć, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za jakość naszych produktów, ale także za ludzi i środowisko, co jest odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości. Nasze zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną i środowiskową jest dla nas równie ważne, jak satysfakcja naszych klientów.

Winkhaus Polska to nie tylko producent, ale również partner biznesowy. Oferujemy szkolenia techniczne i marketingowe oraz wsparcie w pozyskiwaniu funduszy europejskich, aby nasi klienci mogli rozwijać się razem z nami. Nasza międzynarodowa obecność obejmuje rynki Europy Środkowej, Południowej, Wschodniej oraz Azji, co świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci na całym świecie.

W Winkhaus Polska łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o każdy detal. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie precyzję, innowacyjność i odpowiedzialność. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze i bardziej komfortowe przestrzenie życiowe i pracy.

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja produkcja / przemysł

Oferty pracy Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Mapa Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Siedziba główna w Rydzynie

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Organizacji Produkcji

    Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
    • Rydzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Przygotowywanie i kontrola planów pracy na podstawie dokumentacji
      • Przygotowywanie i kontrola planów kontroli jakości na podstawie dokumentacji
      • Analizy i raporty
      • Optymalizacja procesów produkcyjnych

      Nasze wymagania

      • Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym dobrym – co najmniej B1
      • Wykształcenie techniczne, najlepiej wyższe
      • Doświadczenie w pracy na stanowisku organizacji pracy na produkcji – Kontroli Jakości, przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, analizy produkcji,
      • Podstawowa znajomość CAD
      • Gotowość do nauki
      • Kreatywność i obycie z ludźmi
      • Doświadczenie w pracy z systemami ERP na produkcji/kontroli jakości
      • Wiedza z zakresu lean manufacturing

      To oferujemy

      • Dynamiczny rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
      • Pracę w firmie międzynarodowej ze 170-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym, z możliwością rozwoju zawodowego
      • Objęcie dodatkową prywatną opieką medyczną
      • Możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych
      • Kompleksowe wdrożenie do pracy z bogatym pakietem szkoleń
      • Elastyczne godziny pracy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Udział w motywacyjnym systemie premii i nagród

      Oferty prosimy składać w biurze Działu Kadr lub przesyłać elektronicznie klikając w przycisk 'Aplikuj'.

  • Kierownik Magazynu

    • Rydzyna

      • Zarządzanie grupą ok. 50 magazynierów i nadzór nad magazynem
      • Logistyka magazynowa i obsługa rynków: krajowego, unijnego i eksportowego
      • Optymalizacja i rozwój procesów logistycznych w ramach grupy Winkhaus
      • Udział w projektach logistycznych grupy Winkhaus

      • Wykształcenie wyższe
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem
      • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1)

      • Narzędzia pracy: telefon, komputer

Pracodawcy w Rydzynie