Czy to Twoja firma?

WOJ-ART. sp. z o.o. praca

- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy WOJ-ART. sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJ-ART. sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy/a z j.francuskim (dział P2P)

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa WOJ-ART. sp. z o.o.

Siedziba główna w Skierniewicach

Praca WOJ-ART. sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa

    WOJ-ART. sp. z o.o.
    • 4 300-5 000 zł / mies.
    • Skierniewice
    • pełny etat
    • Firma Woj-Art Sp. z o.o. z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej zatrudni Księgową.

      Zakres obowiązków

      • Sporządzanie deklaracji do GUS, PFRON, US
      • Współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami
      • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i ich dekretacja
      • Dekretacja dokumentów księgowych, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT
      • Weryfikacja i analiza poprawności księgowań, analiza kont księgowych i zestawień obrotów i sald
      • Kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
      • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
      • Rozliczanie RMK, dostaw paliwa, kaucji itp.
      • Pilnowanie terminowości płatności
      • Znajomość przepisów w zakresie amortyzacji oraz jej księgowego ujęcia
      • Ogólne prace administracyjne związane z BDO, ubezpieczeniami
      • Przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki

      Wymagania

      • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym
      • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne
      • Dobrą znajomość przepisów podatku dochodowego, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów
      • Dobra komunikacja interpersonalna
      • Dobra znajomość programów INSERT
      • Znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów
      • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji

      Oferujemy

      • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę
      • Świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
      • Rozwój kompetencji zawodowych

Pracodawcy w Skierniewicach