RARPIT SP Z O.O.

Czy to Twoja firma?

RARPIT SP Z O.O. praca

Białystok
RARPIT SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Białystok
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy RARPIT SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RARPIT SP Z O.O.

Mapa RARPIT SP Z O.O.

Siedziba główna w Białymstoku

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Ruda Śląska
  6. Pruszków
  7. Swietochlowice
  8. Lublin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca RARPIT SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

    • 4 500-7 000 zł / mies.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie pełnej księgowości;

      - dekretowanie i księgowanie dokumentów;

      - weryfikacja faktur pod kątem VAT i JPK-V7M, VAT UE;

      - przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości oraz sprawozdań GUS;

      - prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP;

      - księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych;

      - ujmowanie zdarzeń gospodarczych;

      - przygotowywanie raportów i zestawień;

      - kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

      Wymagania

      - znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości;

      - dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

      - znajomość programu CDN OPTIMA, MS EXEL;

      - dokładność i zaangażowanie przy wykonywanych obowiązkach;

      - odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.;

      - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

      - mile widziana znajomość kadr i płac oraz programu PŁATNIK.

      Oferujemy

      - atrakcyjne wynagrodzenie;

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

      - możliwość rozwoju zawodowego;

      - wsparcie merytoryczne i techniczne.

Pracodawcy w Białymstoku