RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

RYCHIGER Poland sp. z o.o. praca

Grudziądz

RYCHIGER Poland zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem, montażem i testowaniem maszyn i urządzeń.

Około 60-70% naszej produkcji stanowią krótkie serie części maszyn produkowane na maszynach CNC z uwzględnieniem obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz powlekania. Zajmujemy się również obróbką odkuwek i odlewów żeliwnych i staliwnych, aluminium, materiałów hartowanych i stali narzędziowych. Główne gałęzie przemysłu to: maszyny i automatyczne linie produkcyjne, energetyka (elementy turbin parowych i gazowych), elementy urządzeń do poszukiwań ropy naftowej, części dla przemysłu samochodowego.

Około 10% naszej produkcji związane jest z wykonaniem narzędzi precyzyjnych, tłoczników i wykrojników, oraz narzędzi rozprężnych.

RYCHIGER Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

  • FREZER CNC - Operator maszyn CNC

    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna w Grudziądzu

RYCHIGER Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RYCHIGER Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. administracji i sprzedaży

    • Grudziądz
    • Zakres obowiązków

      • sprawna obsługa sekretariatu, wparcie administracyjne kierownictwa firmy,
      • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej
      • sprawy organizacyjne (obsługa spotkań, przyjmowanie gości, organizowanie imprez, wyjazdów służbowych)
      • wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych, podejmowanie działań usprawniających funkcjonowanie biura
      • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
      • prowadzenie spraw, związanych ze sprzedażą wyrobów i usług (zapytania, oferty, zamówienia)

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
      • dobra znajomość pakietu Office
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu,
      • wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
      • komunikatywność, samodzielność, otwartość, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
      • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
      • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
      • świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,
      • dużą różnorodność zadań, umożliwiającą rozwój zawodowy
      • pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój umiejętności i wiedzy
  • Specjalista ds. planowania produkcji

    • Grudziądz
    • rekrutacja zdalna

      • planowanie, zarządzanie i monitorowanie harmonogramu produkcji,
      • zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
      • weryfikację planów produkcyjnych pod względem dostępności: maszyn, surowców i kooperacji,
      • analiza dostępności surowców i półproduktów produkcyjnych, celem zapewnienia ciągłości produkcji,
      • ścisła współpraca z działem produkcyjnym, technologicznym oraz magazynem w celu kompleksowej realizacji zamówień,
      • przygotowywanie zestawień i raportów, planów sprzedaży
      • monitorowanie przebiegu dokumentów na etapie produkcji
      • analiza ryzyka niedotrzymania terminów

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja w dziedzinie planowania, organizacji lub zarządzania produkcją),
      • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku planisty produkcji (najlepiej w produkcji małoseryjnej, prototypowej),
      • umiejętność planowania: czasu, obciążenia stanowisk produkcyjnych, terminów realizacji zleceń,
      • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, (biegła znajomość MS Excel),
      • doświadczenie pracy w systemie typu ERP,
      • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)
      • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie

      Oferujemy

      • Interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
      • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo, świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,
      • przyjazną atmosferę pracy,

      Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

Pracodawcy w Grudziądzu