Gresbud Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Gresbud sp. z o.o. praca

Lublin

sprzedaż i wykonawstwo pokryć dachowych

Gresbud Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Lublin
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Gresbud Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gresbud Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gresbud Sp. z o.o.

Dachy

Siedziba

Praca Gresbud Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier (kierowca)

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zatrudnimy magazyniera - kierowcę do pracy w sklepie z dachami w Snopkowie - 3 km od Lublina - przedłużenie ul. Sławinkowskiej. Wymagane prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie w pracy.

      Praca polega na ładowaniu towarów na samochód (głównie blachodachówka i dachówka ceramiczna) i dowóz towarów do klientów; przygotowywanie towarów wg zamówień klientów; rozładunek i załadunek samochodów dostawczych. Czas pracy od 8.00 do 16.00. Soboty wolne. Firma zapewnia dodatkowo ubezpieczenie grupowe, PPK.

      Zakres obowiązków

      • ładowanie towarów na samochód (głównie blachodachówka i dachówka ceramiczna);
      • dowóz towarów do klientów;
      • przygotowywanie towarów wg zamówień klientów;
      • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych.

      Wymagania

      • prawo jady kat.B;
      • uprawnienia na wózki widłowe.

      Oferujemy

      • zaplecze socjalne;
      • kawę i herbatę;
      • ubezpieczenie grupowe;
      • premie.

Pracodawcy w Lublinie