Czy to Twoja firma?

Gloria sp. z o.o. praca

Wrocław
Gloria Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gloria Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gloria Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 23.09.2024

Mapa Gloria Sp. z o.o.

Siedziba główna

Punkt obsługi w centrum Wrocławia

Punkt obsługi

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 3 miesiącach

Profil firmy:
Gloria Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bytom
  3. Oleśnica
  4. Siedlce
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Gloria Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • 3 800-4 200 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakład Pogrzebowy GLORIA zatrudni osobę na stanowisko pracownik fizyczny z prawem jazdy kat.B.

      Od kandydatów oczekujemy chęci i gotowości do pracy w wymiarze pełnego etatu ( również w soboty ) oraz wysokiej kultury osobistej.

      Zakres obowiązków

      • obsługa ceremonii pogrzebowych
      • ścisła współpraca z pracownikami na punktach obsługi klienta
      • przygotowanie do ceremonii pogrzebowej miejsc pochówków
      • odbiór osób zmarłych z miejsca zgonu
      • drobne prace porządkowe m.in. na terenie cmentarzy

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B
      • gotowość do pracy ( również w soboty )
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Miesięczne płatne szkolenie w oparciu o umowę zlecenia, po szkoleniu umowę o pracę na pełen etat
      • Praca w sytemie jednozmianowym
      • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medyczne w LUX MED
      • Stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Wrocławiu