Milickie Centrum Zdrowia to zaawansowana placówka medyczna, która od 1 grudnia 2012 roku skutecznie służy mieszkańcom Milicza i okolic. Zlokalizowany w samym sercu miasta, zaledwie 200 metrów od dworca autobusowego, szpital został założony przez grupę pięciu doświadczonych lekarzy, z misją dostarczania usług zdrowotnych na najwyższym poziomie. ¶¶Nasze działania skupiają się na podstawowej opiece zdrowotnej, prowadzimy również poradnię dziecięcą i realizujemy wiele działań profilaktycznych, w tym szczepienia i bilanse. Rozumiemy wagę nowoczesnych technologii w medycynie, dlatego dysponujemy nowoczesnymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni blisko 360 metrów, co przekłada się na kompleksową diagnostykę i wydajność leczenia.¶¶W Milickim Centrum Zdrowia kładziemy nacisk na jakość świadczeń i zadowolenie pacjentów, co jest odzwierciedleniem naszych głównych wartości. Zdajemy sobie sprawę, że czas to kluczowy czynnik dla naszych pacjentów, dlatego oferujemy teleporady, e-Recepty oraz e-Skierowania, a także usługi odpłatne realizowane poza kolejnością i limitem NFZ. ¶¶Nasze zaangażowanie wykracza poza lokalne działania - udzielamy pomocy w Tanzanii, co świadczy o naszym globalnym spojrzeniu na potrzeby zdrowotne. Z dumą reprezentujemy nowoczesność i innowacyjność, gwarantując dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej w przystępnej lokalizacji.

Opinie pracowników o firmie Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o. (4)

3.7

Na podstawie 165 ocen z Google.

Krzysztof Mrowiec

Krzysztof Mrowiec

02.03.2025 r. Oddział Rehabilitacji Milickiego Centrum Medycznego jest jak najbardziej godny polecenia. Tak samo jak chirurdzy i personel oddziału ortopedycznego tego szpitala. Przede wszystkim na moją najwyższą ocenę wpływają 3 czynniki. Rehabilitanci, personel oddziałowy oraz atmosfera. Poranek rozpoczyna się od lekkiej rozgrzewki na korytarzu, następnie śniadanie i potem clou programu, czyli rehabilitacje. Świetnie wyposażone sale do ćwiczeń. Regabilitantki i rehabilitanci pracujący pod nadzorem doświadczonego Kierownika doprowadzają do 100 % zdrowia. I nie ma, że boli. Ćwiczysz, aż do skutku. Na podobnym poziomie są 2 masażystki, które wkładają całe serce i moc w udrożnieniu przykurczonych części ciała. Również specjalistki obsługujące przyrządy jak laser, krio i lampy działają bardzo sprawnie. Sam oddział, sale, toalety, korytarze są cidziennie sprzątane tak, że lśni czystością. Nad całością czuwa, jak widać z najlepszym skutkiem Pani Ordynator oddziału za co należą się wszystkim wyrazy podziękowania. O renomie wspomnianego oddziału ortopedii i rehabilitacja niech świadczy fakt, że spotkałem i tam i tu sporo osób z Wrocławia.

Dodano: tydzień temu

Patrycja Kloryga

Patrycja Kloryga

Serdecznie polecam oddział rehabilitacyjny. Trafiłam tutaj po endoprotezie biodra. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji, personel bardzo miły i profesjonalny. Widać duże zaangażowanie Pani ordynator Izabeli Napory, aby oddział funkcjonował na najwyższym poziomie. Polecam również terapię zajęciową z Panią Justynką. Można na niej zrobić wiele ciekawych rzeczy i umilić sobie czas przebywając w szpitalu.

Dodano: w ostatnim tygodniu

Piotr S.

Piotr S.

Właśnie przebywam na oddziale ortopedycznym po uszkodzeniu ACL i łąkotki. Bardzo profesjonalne podejście całej kadry medycznej. Lekarze konkretni o wszystkim informują nie olewają ciebie i są dostępni w każdej chwili. Operacja przebiegła planowo tak to było ustalane. Mega podejście pielęgniarek !! Tutaj największa pochwała, pielęgniarki uśmiechnięte, pomocne na maksa i wyrozumiałe. W każdej chwili dostępne dla pacjenta. Rehabilitantki są również przemiłe i pomocne-odwalają kawał dobrej roboty są pomocne i wyrozumiałe. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla P. Marty 😉 ogólnie na oddziale bardzo czysto, ciepło i przyjemnie. Na rezultaty operacji jeszcze trzeba poczekać ale ogólnie nie ma się co bać pobytu w tej placówce.

Dodano: 2 tygodnie temu

Przemysław Matiaszewski

Przemysław Matiaszewski

Dziś wyszedłem z oddziału chirurgii. Lekarze spoko, Panie pielęgniarki do rany przyłóż - dbają o pacjentów, uśmiechają się, zagadają żeby odstresować. Szczególnie Pani Agnieszka. Bardzo fajna atmosfera. Jedynie łazienka mogłaby być w lepszym stanie, bo żadne drzwi nie mają zamka i aby na klamkę się zamykają. Operowała mnie taka młoda Pani Doktor Katsiaryna i Pan Doktor Tomasz (oczywiście 5 gwiazdek). Reszta ekipy z bloku operacyjnego też na medal oczywiście. Anestezjolog- na pięć gwiazdek. Ale nie znam imion żeby wszystkich osobno pochwalić. Dzięki

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2025

Dane firmowe i kontaktowe Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.

Pełna nazwa
MILICKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Grzybowa 1 56-300 Milicz
NIP
9161388184
REGON
021370427
KRS
0000367386
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
06.10.2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.10.Z Działalność szpitali
  • 86.21.Z Praktyka lekarska ogólna
  • 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.90.B Działalność pogotowia ratunkowego
  • 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 16.03.2023