Czy to Twoja firma?

AMP Logistyka sp. z o.o. praca

Warszawa
Jesteśmy AMP Logistyka, waszym zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i logistyki, z głęboko zakorzenioną pozycją na rynku i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, a nasze usługi rozciągają się daleko poza granice miasta, z zakładem operacyjnym w Płońsku. Specjalizujemy się w oferowaniu szerokiego spektrum usług magazynowych i logistycznych, które obejmują składowanie, kompletację, przeładunki, a także wysyłki eksportowe z nadzorem weterynaryjnym, co pozwala nam na dotarcie do rynków europejskich, azjatyckich i afrykańskich. Jako kluczowy partner największych polskich producentów, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Nasza profesjonalna oferta obejmuje również specjalistyczne usługi mrożenia i chłodzenia, co w połączeniu z naszymi eksportowymi licencjami weterynaryjnymi, umacnia naszą pozycję jako lidera w kompleksowej logistyce żywności. Z zespołem liczącym od 51 do 200 specjalistów, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom nowoczesnego łańcucha dostaw, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność na każdym etapie procesu.
AMP Logistyka Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy AMP Logistyka Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMP Logistyka Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMP Logistyka Sp. z o.o.

Siedziba główna

Centrum Magazynowe Płońsk

AMP Logistyka Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AMP Logistyka Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Plonsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Raciaz
  5. Ciechanów
  6. Gdynia
  7. Lublin
  8. Mława
  9. Poznań
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca AMP Logistyka Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik magazynu - lider magazynu

    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawanie towarów, sporządzanie dokumentacji magazynowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Pracodawca od kandydatów wymaga aktualnej książeczki do ceów sanitarno - epidemiologicznych. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, umiejętność obsługi komputera, oraz sumienność i dokłaność w wykonywaniu zadań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie