Czy to Twoja firma?

KAMPA MOBILE SOLUTIONS sp. z o.o. praca

Popielów

Od samego początku naszej przygody z KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o., mieliśmy jeden cel – dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Specjalizujemy się w produkcji gotowych wyrobów tekstylnych, ale to nasze kompleksowe usługi wynajmu i obsługi tymczasowych instalacji grzewczych oraz klimatyzacyjnych wyróżniają nas na rynku.

Nasza historia to opowieść o cieple – dosłownie i w przenośni. Ogrzaliśmy już ponad 1 000 000 m2 powierzchni przemysłowych i eventowych, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci i o skali naszej działalności. Nasze innowacyjne podejście do ogrzewania manifestuje się w systemie sterującym KRC, który jest sercem naszych nagrzewnic. To dzięki niemu możemy kompensować różnicę ciepła, zapewniając optymalną temperaturę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Wszystkie nasze urządzenia spełniają surowe kryteria TÜV oraz normy europejskie, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. To dla naszych klientów gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa.

Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów mogą być różnorodne i zmieniać się w czasie, dlatego oferujemy serwis urządzeń dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, aby zapewnić wsparcie i utrzymanie sprzętu w idealnym stanie. Dodatkowo, zapewniamy transport urządzeń i maszyn w całej Europie, co pozwala nam na szybką i elastyczną reakcję na potrzeby naszych klientów.

W KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o. wierzymy, że nasze zaangażowanie w innowacje i jakość przekłada się na sukcesy naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze rozwiązania do specyficznych wymagań. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią wielu projektów, od małych wydarzeń po duże przedsięwzięcia przemysłowe.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć komfortowe środowisko pracy i wypoczynku, niezależnie od warunków zewnętrznych.

KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o.

Siedziba główna

KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca KAMPA MOBILE SOLUTIONS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator wycinarki cnc

    • Popielów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa wycinarki cnc, wykonywanie rysunków technicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Obsługa oprogramowania projektowego CAD CAM

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Popielowie