Czy to Twoja firma?

KAPICA sp. z o.o. sp.k. praca

Zawadzkie

Jesteśmy Kapica, dumny przedstawiciel branży stolarskiej z ponad dziewięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Nasza historia sięga 1928 roku, kiedy to nasze zaangażowanie w rzemiosło i precyzję w każdym szczególe zapoczątkowało podróż, która przekształciła nas z małego warsztatu w jednego z czołowych europejskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej.

Specjalizujemy się w tworzeniu okien PVC i aluminiowych, systemów przesuwnych oraz drzwi wejściowych, a nasz model okna Exclusive to kwintesencja naszej filozofii: jakość, nie „jakoś”. Każde okno i drzwi, które opuszczają naszą fabrykę, są świadectwem naszej dbałości o detale i szacunku do rzemiosła, które pielęgnujemy od pokoleń.

W Kapica wierzymy, że spełnianie potrzeb klientów to fundament naszego sukcesu. Dlatego stosujemy zaawansowane technologie, aby nasze produkty nie tylko spełniały, ale i przewyższały standardy prawne budowlane. Nasze okno Exclusive to symbol najwyższej jakości, który wyznacza standardy w branży.

Jako firma z silną pozycją na rynku europejskim, jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który pozwala nam na produkcję około 10 000 okien miesięcznie. Nasze innowacje i bogate doświadczenie prezentujemy na targach branżowych, gdzie dzielimy się naszą pasją i wiedzą z innymi.

Nasze 90 lat doświadczenia to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie, tradycja i ciągłe dążenie do doskonałości. Zapraszamy Cię do poznania Kapica – firmy, która łączy w sobie rzemiosło z nowoczesnością, aby tworzyć produkty, które są nie tylko częścią domu, ale i jego sercem.

KAPICA Sp. zo.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

KAPICA Sp. zo.o. sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KAPICA Sp. zo.o. sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Katowice
  4. Rybnik
  5. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KAPICA Sp. zo.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. ciągłego doskonalenia pracowników i procesów.

    • Zawadzkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca głównie w środowisku Excel
      inicjowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie narzędzi i metod doskonalenia procesów rozwój i wsparcie pracowników w zakresie Ciągłego Doskonalenia
      uczestniczenie w działaniach optymalizujących procesy
      wprowadzenie rozwiązań optymalizujących procesy i standaryzujących pracę, prowadzących do poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy oraz eliminacji marnotrawstwa, wsparcie realizowanych projektów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa oprogramowania Excel
      • Inne wymagania: znajomość metod i zasad kodowania (HTML, PHP, JS), znajomość narzędzi Lean Management

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu

    • Zawadzkie

      przyjmowanie i wydawanie towaru, weryfikowanie zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniami, obsługa maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji, dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: ogólna znajomość gospodarki magazynu, samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
  • Pracownik ds.załadunku i rozładunku towaru

    • Zawadzkie

      załadunek i rozładunek towaru, weryfikowanie zgodności przyjmowanego i wydawanego towaru z zamówieniami, dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą , samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Zawadzkiem