Czy to Twoja firma?

AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. praca

Rzeszów
AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w sercu Rzeszowa, która od 2010 roku z powodzeniem zajmuje się opieką i wychowaniem najmłodszych. Jako pierwszy niepubliczny żłobek w mieście, Akademia zyskała zaufanie rodziców, oferując nie tylko całodniową opiekę, ale również bogaty program zajęć rozwojowych, w tym sensorycznych, językowych i ruchowych. Priorytetem placówki jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego spełniamy rygorystyczne standardy i ciągle podnosimy kwalifikacje naszej kadry. Z myślą o potrzebach naszych podopiecznych, Akademia stale innowuje, tworząc przestrzeń, w której każde dziecko może się rozwijać i odkrywać świat. Nasz ogródek, parking i sala teatralna to tylko niektóre z atutów, które wyróżniają nas na tle innych placówek, czyniąc Akademię Maluszka Słodki Bobasek wyjątkowym miejscem na edukacyjnej mapie Rzeszowa.
AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Mapa AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Siedziba główna

AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Dębica
  3. Radom
  4. Jasło
  5. Sztum
  6. Częstochowa
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      samodzielne prowadzenie zajęć w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna z wychowaniem wczesnoszkolnym.
      • Inne wymagania: możliwość zatrudniena na 1/2 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc opiekunki dziecięcej

    • Rzeszów

      pomoc opiekunki dziecięcej w żłobku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
  • Nauczyciel przedszkola

    • Rzeszów

      prowadzenie zajęć w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 17:30

Pracodawcy w Rzeszowie