TiM S.A.

Czy to Twoja firma?

TiM S.A. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijająca się organizacją na rynku importerów win gronowych. Swą pozycję lidera budujemy niezmiennie od ponad trzydziestu lat. Wiara w to, co robimy oraz naturalna pasja do wina plasują nas w gronie firm przyjaznych Pracownikom. Cechuje nas elastyczność, kreatywność i dynamizm w działaniu.

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał realny wpływ na dalszy rozwój organizacji.

TiM S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa grafika i fotografia

Oferty pracy TiM S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TiM S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TiM S.A.

Siedziba główna

TiM S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
TiM S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Katowice
  6. Gliwice
  7. Mysłowice
  8. Imielin
  9. Krosno
  10. Kielce

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TiM S.A. - oferty archiwalne

  • Stażysta/-tka w Dziale Handlu i Marketingu

    TiM S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Obecnie poszukujemy Stażysty/Praktykanta w Dziale Handlu i Marketingu

      Zakres obowiązków

      • Wprowadzanie danych do systemu
      • Nadzór nad poprawnością danych
      • Weryfikacja poprawności danych na kartotekach
      • Tworzenie kart produktów
      • Tworzenie i analiza raportów
      • Wsparcie dedykowanych osób w codziennych obowiązkach
      • Współpraca z zespołem w zakresie bieżących zadań

      Wymagania

      • Status studenta
      • Dobra znajomość pakietu MS Office
      • Pozytywne nastawienie do ludzi oraz zdobywania praktycznej wiedzy
      • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
      • Bardzo dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Płatny staż/ praktyka w oparciu o umowę zlecenia
      • Elastyczność dot. czasu pracy
      • Możliwość pracy zdalnej
      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
      • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
      • Wsparcie merytoryczne

Pracodawcy w Bielsku-Białej