Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz projektowaniem maszyn i urządzeń. Główny obszar działalności to budowa maszyn i urządzeń, hydraulika siłowa, obróbka mechaniczna oraz szeroko pojęta branża motoryzacyjna.

Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Kęty
  5. Katowice
  6. Częstochowa
  7. Żywiec
  8. Sucha Beskidzka
  9. Libiąż
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator tokarki CNC

    • -4 414 zł / mies.
    • Kozy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator tokarki CNC.

      Miejsce pracy: Kozy

      Więcej informacji pod numerem telefonu:

      882 785 245

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn CNC

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      • sumienność i odpowiedzialność
      • zaangażowanie
      • dokładność i rzetelność
      • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • wynagrodzenie 4414zł brutto na okresie próbnym
      • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
      • odzież ochronną

Pracodawcy w Bielsku-Białej