Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Czy to Twoja firma?

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. praca

Konstancin-Jeziorna

Jako Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., jesteśmy liderem w dziedzinie transmisji, kontroli i dystrybucji energii elektrycznej w naszym kraju. Działamy na terenie całei Polski, gdzie zatrudniamy ponad 2500 wykwalifikowanych pracowników. Nasza misja skupia się na zapewnieniu bezpiecznej, efektywnej i stabilnej pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego (KSE). Jesteśmy integralną częścią europejskiego rynku energii elektrycznej. Oferujemy nie tylko usługi przesyłania energii elektrycznej, ale również dbamy o rozwój krajowej sieci przesyłowej oraz połączeń transgranicznych. Nasze zdolności przesyłowe są kluczowe dla realizacji wymiany transgranicznej, a tworzenie infrastruktury technicznej dla działania krajowego hurtowego rynku energii elektrycznej. Jako nowoczesna i innowacyjna firma, jesteśmy w centrum polskiej energetyki, a nasze prawie 15 000 km linii najwyższych napięć oraz 107 stacji elektroenergetycznych to dowód na nasze zaangażowanie w rozwój i bezpieczeństwo energetyczne kraju. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej energicznej społeczności, gdzie razem możemy kształtować lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka) księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Siedziba główna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Góra Kalwaria
  4. Kraków
  5. Gniezno
  6. Nysa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - oferty archiwalne

  • Inżynier/Technik elektroenergetyk

    • Świebodzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko: Inżynier/Technik elektroenergetyk

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie czynności sterowniczych na polecenie ODM/RCN na stacjach obszaru ZES Wrocław z wdrożonym systemem SSiN w przypadku jego uszkodzenia
      • przygotowywanie miejsca pracy, dopuszczenie do pracy i likwidacja miejsca pracy w myśl przepisów BHP na stacjach i liniach obszaru ZES Wrocław
      • przeprowadzanie oględzin stacji i linii obszaru ZES Wrocław
      • dokonywanie przestawień automatyki zabezpieczeniowej zgodnie z odrębną instrukcją stanowiskową
      • dokonywanie identyfikacji uszkodzeń oraz anormalnych stanów pracy i aparatury (w zakresie linii i stacji) na polecenie RCN w drodze miejscowych oględzin lub w oparciu o wskazania lokalizatorów miejsca zwarcia ( w tym lokalizowanie miejsca zwarcia z poziomu stacji)
      • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej stacji i linii zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcjami i regulaminami
      • wykonywanie prac eksploatacyjnych urządzeń elektroenergetycznych w zakresie przeglądów, napraw, pomiarów i diagnostyki urządzeń na stacjach i liniach obszaru ZES Wrocław
      • wykonywanie sprawdzeń EAZ i obwodów wtórnych na stacjach obszaru ZES Wrocław
      • pełnienie dyżuru technicznego (domowego)
      • wykonywanie dodatkowych prac zleconych przez RCN, Kierownika ZES Wrocław

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewnych
      • znajomość obsługi pakietu MS Office
      • prawo jazdy kat B

      Mile widziane doświadczenie:

      • doświadczenie zawodowe w pracy przy urządzeniach NN,WN,SN
      • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
      • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
      • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
      • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Pracodawcy w Konstancinie-Jeziornej