Kierownik Kadr

GP IZOMONT SP. Z O.O.
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Kierownik Działu Kadr
Opis stanowiska
 Planowanie zatrudnienia, rekrutacja pracowników oraz ich szkolenie
 Koordynacja i realizacja zadań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych w formie akt osobowych
 Naliczanie wynagrodzeń
 Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
 Realizacja spraw kadrowych (urlopy, zaświadczenia, świadectwa pracy, zawieranie umów),
 Znajomość przepisów prawa pracy
 Znajomość programu Płatnik
 Znajomość programów kadrowo-płacowych
Wymagania
 wykształcenie min. średnie
 doświadczenie zawodowe min 2 lata
 znajomość przepisów Prawa Pracy
 biegła znajomość obsługi komputera ( MS Office, szczególnie znajomość Excela)
 dobra organizacja pracy, sumienności i skrupulatność
 komunikatywność, wnikliwość, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy zaangażowanie, dokładność, terminowość
 umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska na adres e-mail @ lub kontakt telefoniczny pod numerem
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)