CHĘTNE OSOBY poszukiwane NA JUŻ do PROSTEJ pracy BIUROWEJ, tygodniówki

Klient portalu
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • 4 100-7 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Kontakt wyłącznie przez WhatsApp! Z powodu dużej ilości aplikacji!

Telefon, którym codziennie się posługujesz będzie Ci służył jako jedyne narzędzie pracy!

Sprawiając, że możesz pracować w dowolnym miejscu i czasie.

Czy jesteś osobą, która na co dzień bardzo dużo korzysta ze swojego telefonu?

Jeśli tak… zapraszam dalej…

Praca, którą mam przyjemność Ci przedstawić, jest w PEŁNI ZDALNA i dotyczy obsługi klienta, oraz pomocy online.

Rozpoczynamy naszą współpracę od stanowiska MŁODSZEGO LIDERA. Nasza oferta pracy jest skoncentrowana na rozwoju, dając możliwość szybkiego awansu na wyższe stanowiska!

Zakres obowiązków

Klient zgłasza się z bazy klientów, a naszym celem jest rozmowa. Do odpowiedniej sytuacji wysyłamy odpowiedni skrypt, przygotowany przez system szkoleniowy. Kolejnym Twoim zadaniem będzie umawianie spotkań. Wszystko będzie się odbywało za pomocą zautomatyzowanego procesu, który wymaga krótkiego szkolenia!

Na wiadomości nie trzeba odpisywać w czasie rzeczywistym. Odpowiadamy wtedy kiedy mamy czas, jeśli chcemy traktować tą pracę jako dodatkowe źródło dochodu.

Przy pełnym zaangażowaniu, aspirując na ponadprzeciętne wyniki, należy odpisywać klientowi na bieżąco. Pracując codziennie lub w wybrane dni o dowolnej porze.

Wymagania

Praca nie wymaga doświadczenia jak i szczególnych kompetencji. Każda osoba aplikująca pod moje ogłoszenie ma możliwość współpracy ze mną, jednak wymagam:

  • Ukończenia 18 lat. (nie działamy z osobami niepełnoletnimi);

  • Obywatelstwa polskiego ze względu na prawny charakter działania;

  • Dostęp do komputera lub smartfona z dostępem do internetu;

Oferujemy

Z mojej strony możesz liczyć na pełne wdrożenie na dane stanowisko. Udzielam pomocy na każdym kroku. Na każde pytanie otrzymasz natychmiastową odpowiedź.

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB!
  • Oferuję umowę, TYGODNIÓWKI - WYPŁATY NA KONTO!
  • Brak sztywnych norm - każdy ma możliwość samodzielnego wyznaczenia swoich celów i tempa rozwoju! Uznajemy, że każdy z nas ma unikalne potrzeby. Dla niektórych priorytetem jest komfort pracy, podczas gdy inni dążą do osiągnięcia maksymalnych wyników.
  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole.
  • Premie za wysokie wyniki od 500 zł wzwyż.
  • Wypłaty miesięcznie łącznie od 4100-7300zł!

Proszę o wiadomość na WhatsApp!

Bardzo chętnie przedstawię pozostałe szczegóły :)

Pozdrawiam serdecznie. Piotr

  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)