• Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma ROCH istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, świadcząc nieprzerwanie wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja) oraz serwisu maszyn.

Firma PPHU ROCH ZBIGNIEW ROKITA rekrutuje obecnie na stanowisko mechanik serwisu. Wolne trzy wakaty.

Zakres obowiązków

  • Serwis maszyn budowlanych i urządzeń hydraulicznych
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie miesięczne
  • Pakiet socjalny
  • Praca 1 zmianowa
  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROCH Zbigniew Rokita 42-605 Tarnowskie Góry ul. Kopalniana 72, NIP: 6450003415. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • W treści swojego CV prosimy o zawarcie klauzuli RODO o następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

    Brak powyższej klauzuli w treści przesłanego CV skutkować będzie odrzuceniem złożonej przez kandydata aplikacji.

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)