Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.05.2024
CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Specjalista ds. automatyki

  • Poznań, wielkopolskie
  • 7 500-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Do naszego zespołu poszukujemy osoby posiadającej szeroką wiedzę w dziedzinie automatyki przemysłowej, pragnącej samodzielnie prowadzić projekty w zakresie budowy oraz modernizacji maszyn.

CUBE SYSTEMS realizuje projekty związane z konstruowaniem maszyn na specjalne zamówienie, modernizacjami maszyn, uruchamianiem maszyn, a także innymi projektami związanymi z szeroko rozumianą automatyzacją oraz robotyzacją.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) za wykonanie projektów układów sterowania, programowanie sterowników PLC, paneli HMI oraz programowanie robotów. Będziesz odpowiedzialny(-a) także za nadzorowanie prac związanych z uruchomieniem układów sterowania oraz maszyn.

Chcemy dać Tobie także szanse rozwoju i podnoszenia kompetencji. Umożliwimy podjęcie aktywności w zakresie prowadzenia projektów (PM) oraz pogłębiania wiedzy związanej z bezpieczeństwem maszyn.

Tworzymy zgrany zespół, gdzie wszyscy ze sobą współpracujemy.

Zakres obowiązków

  • Dobieranie rozwiązań układów sterowania do maszyn
  • Projektowanie oraz programowanie układów sterowania
  • Udział w projektach budowy oraz modernizacji maszyn
  • Udział w uruchomieniach maszyn i modernizacjach w siedzibie firmy oraz u klientów
  • Nadzór nad realizacją projektów układów automatyki

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację
  • Kreatywność, wiedza i wyobraźnia techniczna
  • Dobra komunikacją, szczerość i zaangażowanie
  • Samodzielności i dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Uprawnienia SEP grupa I, kategoria E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych - Polska/UE (około 20% czasu pracy)
  • Znajomość środowisk EPlan oraz TIA Portal będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szkolenia oraz działania pro-rozwojowe
  • Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • W przypadku nadgodzin, płatne zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Pakiet Benefitów (m.in. Elastyczny czas pracy, Karta sportowa, Dofinansowanie szkoleń i kursów, Telefon do użytku prywatnego, Kawa/herbata, Brak dress code’u, Parking dla pracowników, Spotkania integracyjne, Strefa relaksu, Premie za projekty)
  • Administratorem danych osobowych jest CUBE SYSTEMS sp. z o.o. 61-005 Poznań Św. Michała 58, NIP: 7822652838. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).