CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

CUBE SYSTEMS sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy CUBE SYSTEMS – miejscem, gdzie innowacja i technologia spotykają się z pasją i zaangażowaniem. Od naszej siedziby w sercu Wielkopolski, Poznaniu, rozciągamy nasze działania na cały świat, tworząc maszyny automatyczne, które definiują przyszłość produkcji przemysłowej.

Nasza historia zaczęła się od marzeń o tworzeniu rozwiązań, które będą wspierać przedsiębiorców w ich drodze do zrównoważonego rozwoju. Od 2015 roku, współpracujemy z Bureau Veritas, a od 2018 roku z Omron – partnerstwa te są dla nas źródłem dumy i potwierdzeniem naszej pozycji na rynku. Jako „Omron Integration Partner”, realizujemy ambitne projekty, które nie tylko odpowiadają na potrzeby naszych klientów, ale również wyznaczają nowe standardy w branży.

Zespół CUBE SYSTEMS tworzy grupa od 11 do 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoją wiedzę, pasję i zaangażowanie w to, co robimy. Nasza misja to nie tylko dostarczanie maszyn, ale przede wszystkim wsparcie naszych partnerów biznesowych w adaptacji do wymogów Przemysłu 4.0. Wierzymy, że odpowiedzialność, najwyższa jakość, elastyczność oraz wsparcie 24/7/365 to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami.

Specjalizujemy się w budowie maszyn na zamówienie, modernizacjach oraz robotyzacji procesów przemysłowych. Dzięki naszym rozwiązaniom, firmy mogą wkroczyć w nowoczesny świat cyfryzacji i automatyzacji, co jest nieodłącznym elementem Przemysłu 4.0. Nasze projekty realizujemy z najwyższą starannością, dbając o każdy detal, aby spełnić wymagania i standardy, które są dla naszych klientów kluczowe.

Jesteśmy obecni na międzynarodowej arenie, realizując projekty zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z lokalnymi oddziałami naszych strategicznych partnerów. Nasze doświadczenie i jakość usług są potwierdzone współpracą z renomowanymi instytucjami, takimi jak Bureau Veritas i Omron.

W CUBE SYSTEMS oferujemy również wsparcie związane z konsultingiem inżynierskim, realizując projekty dostosowania i modernizacji maszyn. Nasza przewaga konkurencyjna to możliwość korzystania z doświadczeń partnerów biznesowych o globalnym zasięgu, co pozwala nam na realizację projektów dla ponad 200 dużych oraz średnich firm z różnych gałęzi przemysłu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, dla których przyszłość przemysłu już się zaczęła – razem z CUBE SYSTEMS.

CUBE SYSTEMS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Poznań
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca CUBE SYSTEMS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. automatyki

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 7 500-12 000 zł / mies.
    • Do naszego zespołu poszukujemy osoby posiadającej szeroką wiedzę w dziedzinie automatyki przemysłowej, pragnącej samodzielnie prowadzić projekty w zakresie budowy oraz modernizacji maszyn.

      CUBE SYSTEMS realizuje projekty związane z konstruowaniem maszyn na specjalne zamówienie, modernizacjami maszyn, uruchamianiem maszyn, a także innymi projektami związanymi z szeroko rozumianą automatyzacją oraz robotyzacją.

      Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) za wykonanie projektów układów sterowania, programowanie sterowników PLC, paneli HMI oraz programowanie robotów. Będziesz odpowiedzialny(-a) także za nadzorowanie prac związanych z uruchomieniem układów sterowania oraz maszyn.

      Chcemy dać Tobie także szanse rozwoju i podnoszenia kompetencji. Umożliwimy podjęcie aktywności w zakresie prowadzenia projektów (PM) oraz pogłębiania wiedzy związanej z bezpieczeństwem maszyn.

      Tworzymy zgrany zespół, gdzie wszyscy ze sobą współpracujemy.

      Zakres obowiązków

      • Dobieranie rozwiązań układów sterowania do maszyn
      • Projektowanie oraz programowanie układów sterowania
      • Udział w projektach budowy oraz modernizacji maszyn
      • Udział w uruchomieniach maszyn i modernizacjach w siedzibie firmy oraz u klientów
      • Nadzór nad realizacją projektów układów automatyki

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację
      • Kreatywność, wiedza i wyobraźnia techniczna
      • Dobra komunikacją, szczerość i zaangażowanie
      • Samodzielności i dobra organizacja pracy własnej
      • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
      • Uprawnienia SEP grupa I, kategoria E
      • Prawo jazdy kat. B
      • Gotowość do wyjazdów służbowych - Polska/UE (około 20% czasu pracy)
      • Znajomość środowisk EPlan oraz TIA Portal będzie dodatkowym atutem
      • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
      • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
      • Szkolenia oraz działania pro-rozwojowe
      • Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
      • W przypadku nadgodzin, płatne zgodnie z Kodeksem Pracy
      • Elastyczny czas pracy
      • Swobodna atmosfera pracy
      • Pakiet Benefitów (m.in. Elastyczny czas pracy, Karta sportowa, Dofinansowanie szkoleń i kursów, Telefon do użytku prywatnego, Kawa/herbata, Brak dress code’u, Parking dla pracowników, Spotkania integracyjne, Strefa relaksu, Premie za projekty)

Pracodawcy w Poznaniu