Max Poland Sp. z o.o.

Pracownik Restauracji

  • Kraków, małopolskie
  • 29-30 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to zwycięzca nagrody ONZ za pierwsze na świecie menu pozytywne dla klimatu. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako pracownik restauracji, a wkrótce może lider zmiany? Tak, rozwój to część naszej kultury.

Zakres obowiązków

  • Jakość to nasz priorytet! Chcemy abyś dbał/a o nasze standardy działania bez względu na stanowisko!
  • Jako pracownik restauracji przyjmiesz zamówienie, przygotujesz posiłki, zadbasz o czystość i pomożesz w uzupełnianiu produktów.

Wymagania

Jeśli jesteś gotowy do nauki i zorientowany na Gościa, aplikuj. Nauczymy Cię wszystkiego. A jeżeli potrzebujesz książeczki sanepidu, pomożemy Ci ją wyrobić na nasz koszt. Jedyne czego potrzebujesz, to ukończone 18 lat.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w niepełnym wymiarze godzin,
  • 29-30 pln/h brutto podstawy,
  • Bonus za polecenie znajomych do pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Kartę zniżkową, którą wykorzystasz we wszystkich naszych restauracjach
  • Szkolenia w restauracji MAX Premium Burgers przy ul. Nowohuckiej 54 w Krakowie
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa. Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu w dane, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia spowoduje niezwłoczne skasowanie danych oraz oznacza rezygnację z udziału w procesach rekrutacji. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy, nie aplikuj.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)