Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

  • Kraków, małopolskie
  • 35-40 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pomoc kuchenna

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

FHU Karat Adam Rajpold

Miodowa 16

31-055 Kraków

Hotele Kazimierz w Krakowie zatrudnią pomoc kuchenną oraz kucharza śniadaniowego

Zakres obowiązków

  • przygotowanie śniadań hotelowych
  • pomoc w przygotowaniu imprez okolicznościowych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • punktualnośc
  • umiejętnośc pracy w grupie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • Administratorem danych osobowych jest FHU KARAT Adam Rajpold 31-055 Kraków Miodowa 16, NIP: 6761179435. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO)
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)