• Ełk, warmińsko-mazurskie pow. ełcki
  • 6 000-8 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie codziennych operacji księgowych, takich jak rejestracja transakcji, rozliczenia z klientami i dostawcami, oraz prowadzenie rejestru środków trwałych.
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów dla organów podatkowych oraz zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi.
  • Pomoc w opracowywaniu budżetów firmy oraz prowadzenie analizy finansowej w celu prognozowania przyszłych wyników finansowych.
  • Koordynacja procesu audytu zewnętrznego lub wewnętrznego, włączając w to zapewnienie dostępu do niezbędnych dokumentów i udzielanie odpowiedzi na pytania audytorów.
  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych oraz dostosowywanie procedur firmy do nowych wymagań,
  • Prowadzenie analizy efektywności operacyjnej i finansowej firmy oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę rentowności i efektywności działalności.
  • Monitorowanie i egzekwowanie zasad standardów rachunkowości, zapewniając zgodne z przepisami prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, ordynacji
    podatkowej)
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość oprogramowania biurowego Ms Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
  • Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające zapewnione przez Saxdor Academy.
  • Dodatek dojazdowy powyżej 25km.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Saxdor Shipyard Sp. z o.o. 19-300 Ełk ul. Stoczniowa 1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saxdor Shipyard Sp. z o.o. 19-300 Ełk ul. Stoczniowa 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)