Saxdor Shipyard Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Saxdor Shipyard sp. z o.o. praca

Ełk

Założona w 2019 roku firma Saxdor Yachts jest najszybciej rozwijającą się marką luksusowych łodzi w Europie, wywodzącą się z wizji stworzenia floty łodzi, która nigdy wcześniej nie istniała. Stocznia Saxdor znajduje się w Ełku w Polsce. Wszystkie łodzie budowane są zgodnie z najwyższymi standardami z dbałością o bezpieczeństwo przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Zespół Saxdor Shipyard posiada wiedzę, doświadczenie i zaawansowaną technologię niezbędną do budowy najwyższej jakości i najwygodniejszych jednostek pływających.

Saxdor Shipyard Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Ełk
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Saxdor Shipyard Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Saxdor Shipyard Sp. z o.o.

Praca Saxdor Shipyard Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • 6 000-8 500 zł / mies.
    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Nadzorowanie codziennych operacji księgowych, takich jak rejestracja transakcji, rozliczenia z klientami i dostawcami, oraz prowadzenie rejestru środków trwałych.
      • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych.
      • Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów dla organów podatkowych oraz zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi.
      • Pomoc w opracowywaniu budżetów firmy oraz prowadzenie analizy finansowej w celu prognozowania przyszłych wyników finansowych.
      • Koordynacja procesu audytu zewnętrznego lub wewnętrznego, włączając w to zapewnienie dostępu do niezbędnych dokumentów i udzielanie odpowiedzi na pytania audytorów.
      • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych oraz dostosowywanie procedur firmy do nowych wymagań,
      • Prowadzenie analizy efektywności operacyjnej i finansowej firmy oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę rentowności i efektywności działalności.
      • Monitorowanie i egzekwowanie zasad standardów rachunkowości, zapewniając zgodne z przepisami prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej.

      Wymagania

      • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości,
      • Wykształcenie kierunkowe
      • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, ordynacji
        podatkowej)
      • Umiejętności pracy w zespole,
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
      • Znajomość oprogramowania biurowego Ms Office.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
      • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
      • Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające zapewnione przez Saxdor Academy.
      • Dodatek dojazdowy powyżej 25km.
      • Ubezpieczenie grupowe.

Pracodawcy w Ełku