Czy to Twoja firma?

Murbet Gabrylewicz sp. j. praca

Ełk

W sercu malowniczego regionu północno-wschodniej Polski, w Ełku, znajduje się nasza firma - Murbet Gabrylewicz. Jesteśmy dumni, że od ponad dwóch dekad służymy naszym klientom jako wiodący dystrybutor materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz wyrobów hutniczych. Nasza historia to czas ciągłego rozwoju i budowania zaufania wśród odbiorców, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór materiałów budowlanych, ale również wyroby hutnicze, które odpowiadają najnowszym trendom i technologiom w branży. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment o produkty spełniające rygorystyczne normy jakościowe.

Nie ograniczamy się jedynie do dystrybucji. W Murbet Gabrylewicz oferujemy także wypożyczalnię narzędzi i rusztowań, co pozwala naszym klientom na elastyczne zarządzanie potrzebnym sprzętem. Dzięki naszym usługom przetwórstwa stali i prefabrykacji zbrojeń, możemy dostarczać rozwiązania szyte na miarę, wspierając tym samym realizację nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces w budownictwie to nie tylko materiały, ale również wiedza i doświadczenie. Dlatego nasz zespół oferuje profesjonalne doradztwo i kosztorysowanie, pomagając naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasza specjalistyczna obróbka metali żelaznych i nieżelaznych oraz transport materiałów budowlanych to kolejne ogniwa naszej kompleksowej obsługi.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie bliskie relacje z klientami. Nasze zgromadzone doświadczenie i kapitał pozwalają nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Dzięki naszemu parkowi maszynowemu i doświadczonemu personelowi, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i efektywną realizację zamówień.

W Murbet Gabrylewicz zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, a nasze produkty i usługi są deklaracją naszego zaangażowania w budowanie lepszej przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wartością, jaką dostarczamy każdego dnia.

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

Praca alert - powiadomienia

Praca Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

Siedziba główna

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ełk
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pomocnik spawacza

    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w spawaniu elementów stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn cnc

    • Ełk

      obsługa maszyn CNC

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Ełku