Specjalista pion ochrony informacji niejawnych (praca w centrum szkolenia wojsk obrony terytorialnej

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. ochrony danych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: j. angielski (poziom średni),
    znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie szczegółowych zadań pełnomocników ochrony w zakresie ochrony informacji niejawnych w jednostkach organizacyjnych podległych MON lub przez niego nadzorowanych; mile widziana znajomość zarządzeń Ministra Obrony Narodowej w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych oraz w sprawie doboru
    i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego
    do ochrony informacji niejawnych; bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
    w szczególności PowerPoint, Word, Excell; umiejętność publicznego przemawiania; poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego
    do klauzuli tajne; cenimy logiczne myślenie, terminowość, systematyczność, samodzielność
    w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 047 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5 047,00zł brutto+ 10%premii + dodatek za wysługę lat
    Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
    Równoważny system czasu pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 25 dni temu)