FHU COMPLEX

Doradca Techniczny

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

FHU COMPLEX

Firma Complex specjalizująca się w sprzedaży artykłów branży technicznej min: elektronarzędzi, materiałów i sprzętu spawalniczego poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko Doradcy technicznego.

Zakres obowiązków

  • Udzielanie profesjonalnej pomocy technicznej klienyom w zakresie naszych produktów i usług
  • Analiza potrzeb klientów oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
  • Doradztwo w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi naszych produktów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów oraz udzielanie wsparcia technicznego

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyzsze techniczne
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży narzędzi bedzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność klarownej komunikacji i pracy z klientem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
  • Prztyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Administratorem danych osobowych jest FHU COMPLEX 32-600 Oświęcim Unii Europejskiej, j 1 1, NIP: 5491436814. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)