FHU COMPLEX

Czy to Twoja firma?

FHU COMPLEX praca

Oświęcim

FHU COMPLEX

FHU COMPLEX najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Oświęcim
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy FHU COMPLEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU COMPLEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU COMPLEX

Siedziba główna

Praca FHU COMPLEX - oferty archiwalne

  • Doradca Techniczny

    FHU COMPLEX
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Complex specjalizująca się w sprzedaży artykłów branży technicznej min: elektronarzędzi, materiałów i sprzętu spawalniczego poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko Doradcy technicznego.

      Zakres obowiązków

      • Udzielanie profesjonalnej pomocy technicznej klienyom w zakresie naszych produktów i usług
      • Analiza potrzeb klientów oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
      • Doradztwo w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi naszych produktów
      • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów oraz udzielanie wsparcia technicznego

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub wyzsze techniczne
      • Doświadczenie w obszarze sprzedaży narzędzi bedzie dodatkowym atutem
      • Umiejętność klarownej komunikacji i pracy z klientem
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
      • Prztyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
      • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Pracodawcy w Oświęcimiu