Czy to Twoja firma?

Belma Accessories Systems sp. z o.o. praca

Białe Błota

Od blisko dwóch dekad, w sercu kujawsko-pomorskiego, w Białych Błotach, tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy Belma Accessories Systems, liderem w projektowaniu i produkcji skomplikowanych konstrukcji metalowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Nasza oferta obejmuje również konfekcję wiązek kablowych, a nasze produkty są nieodzownym elementem branż takich jak energia wiatrowa, energia słoneczna, automatyka przemysłowa, elektronika, medycyna, czy branża spożywcza.

Nasza firma zatrudnia między 1 001 a 5 000 pracowników, co świadczy o naszej skali działania i zaangażowaniu w tworzenie wartości. Dzięki rozbudowanemu parkowi technologicznemu, wypracowanemu know-how i wyspecjalizowanemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom i współpracować z kluczowymi europejskimi firmami, do których trafia aż 90% naszej produkcji.

Innowacja jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale codzienną praktyką. Inspirujemy się słowami, które głoszą, że „Kreatywność to wymyślanie nowych rzeczy. Innowacja to robienie nowych rzeczy". Dążymy do ciągłego poszukiwania usprawnień i wprowadzania ich w życie, co pozwala nam nieustannie rozwijać nasze produkty i usługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko produkty, ale i usługi dla przemysłu, takie jak mechaniczna obróbka metali, przetwórstwo tworzyw, czy pokrycia galwaniczne. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania kompleksowych rozwiązań, które odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych klientów.

W Belma Accessories Systems dbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że w przemyśle liczy się precyzja i jakość. Nasze zaangażowanie w doskonałość i dążenie do bycia liderem w naszej branży to nie tylko obietnice, ale realne działania, które każdego dnia przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do świata Belma, gdzie innowacja spotyka się z doświadczeniem, a technologia łączy się z rzemiosłem, aby tworzyć produkty, które napędzają przemysł i pomagają kształtować przyszłość.

Belma Accessories Systems Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż motoryzacja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Siedziba główna

Belma Accessories Systems Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Belma Accessories Systems Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter (nr 3623)

    • Białe Błota
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż podzespołów elektronicznych, wyposażanie szaf teleinformatycznych, , montaż skrzynek sterowniczych, testy zmontowanego sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektronika
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, montowanie kabli i podzespołów
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektroniczne lub pokrewne i 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność montażu podzespołów elektronicznych, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (nr 3622)

      montaż podzespołów elektronicznych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektroniczne lub pokrewne i 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność montażu podzespołów elektronicznych, gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN

Pracodawcy w Białych Błotach