Czy to Twoja firma?

MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO praca

Pilzno
Produkcja pozostałych kurków i zaworów
MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO

Siedziba główna

MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Kraków
  3. Rzeszów
  4. Lublin
  5. Rybnik
  6. Wegrów
  7. Zarów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO - oferty archiwalne

  • Tokarz

    • Pilzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      PRACE TOKARSKIE (TOKARKA KONWENCJONALNA)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. MOŻLIWE PRZYUCZENIE DO ZAWODU.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA PIERWSZA UMOWA ZLECENIE NASTĘPNA UMOWA O PRACĘ
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pilznie