Czy to Twoja firma?

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II praca

Lublin
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla zarządzanie / dyrekcja hr / kadry bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

Praca alert - powiadomienia

Praca KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

  • Specjalista ds. płac

    KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

Siedziba główna

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Radzyn Podlaski

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II - oferty archiwalne

  • Ogrodnik terenów zieleni

    • Lublin
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie utrzymania w należytym porządku i czystości terenów wokół nieruchomości KUL

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Do konkursu mogą przystąpić osoby respektując katolicki charakter Uczelni, spełniające następujące wymagania: prawo jazdy kat. B badania wysokościowe powyżej 3 m uprawnienia pilarza dobry stan zdrowia dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania: Wyrażam zgodę na przetwar
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Lublin

      - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach organizacyjnych Uczelni,
      - nadzór nad realizacją nakazów, postanowień, wniosków określonych przez wewnętrzne oraz zewnętrzne jednostki kontrolujące stan bhp na Uczelni
      - doradztwo w stosowaniu przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na Uczelni
      - bieżące informowanie Władz Uczelni o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia
      - sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje rozwiązań technicznych i organizacyjnych, mających na celu poprawę warunków pracy
      - udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
      - opracowywanie szczegółowych instrukcji stanowiskowych
      - badanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków profilaktycznych i kontrola ich realizacji
      - prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, chorób zawodowych, a także badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
      - dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą
      - przeprowadzanie instruktażu ogólnego z zakresu bhp pracowników Uczelni, a także studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz uczestników studiów doktoranckich
      - organizacja i przeprowadzanie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
      - współpraca z laboratoriami upoważnionymi, zgodnie z odrębnymi przepisami do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych występujących w środowisku pracy
      - współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz zakładowymi organizacjami związkowymi przy podejmowaniu działań w celu przestrzegania zasad bhp w trybie i zakresie ustalonym w odrębnych przepisach

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo
      • Inne wymagania: znajomość aktualnych przepisów dotyczących bhp oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania, znajomość przepisów prawa oświatowego, w szczególności w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w uczelniach; - posiadać predyspozycję oraz umiejętność do przeprowadzania szkoleń, wykonywanie zadań i dokumentacji związanej z zakresem pracy służby bhp, umiejętność skutecznej komunikacji, umiejętność analitycznego myślenia, wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok pracy w służbie bhp;

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie