Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa Moskit praca

Bochnia

Witaj! Jesteśmy Firma Handlowa Moskit z siedzibą w malowniczej Bochni, przy ulicy Partyzantów 24H. Naszą pasją jest tworzenie produktów, które zapewniają komfort i ochronę przed nieproszonymi gośćmi - owadami. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy moskitier oraz rolet, które nie tylko chronią, ale także dodają uroku Twoim oknom i drzwiom.

Nasza oferta to przede wszystkim moskitiery ramowe stałe i na zawiasach, drzwiowe z wypełnieniem dolnym oraz z przejściem dla zwierząt, rolowane do okien i drzwi, łukowe, przesuwne, a także rolety tkaninowe i żaluzje. Każdy produkt jest wynikiem naszej dbałości o detale i zamiłowania do jakości, co potwierdzają posiadane przez nas atesty.

Jako zespół składający się z 5-10 specjalistów, jesteśmy dumni z naszej pracy i zaangażowania w każdy etap – od pomiaru, przez wycenę, aż po montaż i serwis. Zawsze staramy się być blisko naszych klientów, oferując im nie tylko produkty, ale i pełne wsparcie oraz doradztwo.

Chociaż nie posiadamy wyraźnie sformułowanej misji firmy, nasze codzienne działania są napędzane pragnieniem dostarczania rozwiązań, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i trwałość. Nasze produkty, dostępne w szerokiej kolorystyce, są odpowiedzią na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć produkty, które są nie tylko praktyczne, ale i wpisują się w estetykę współczesnych wnętrz. Zapewniamy, że każdy element naszej oferty został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i zadowoleniu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się spokojem i komfortem dzięki naszym moskitierom i roletom. Razem stworzymy przestrzeń, w której będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Firma Handlowa Moskit najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Firma Handlowa Moskit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa Moskit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa Firma Handlowa Moskit

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Firma Handlowa Moskit
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bochnia
  4. Brzesko
  5. Niepołomice
  6. Rzeszów
  7. Wrocław
  8. Konstantynów Łódźki
  9. Kostrzyn nad Odra
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Firma Handlowa Moskit - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - żaluzji, roletek i moskitier

    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

      Miejsce pracy: Bochnia

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zadań produkcyjnych,
      • wykonywanie czynności pakowania związanych z produkcją,
      • wykonywanie czynności transportowych związanych z produkcją.

      Wymagania

      • wykształcenie min. zawodowe,
      • zdolności manualne, dokładność, zaangażowanie,
      • doświadczenie w obsłudze narzędzi mechanicznych,
      • chęć do pracy,
      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • pracę w systemie jednozmianowym,
      • dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
      • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
      • możliwość rozwoju.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Bochni