Czy to Twoja firma?

PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Katowice
PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA. PRAKTYKA LEKARSKA OGÓLNA. DZIAŁALNOŚĆ PARAMEDYCZNA.
PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lekarz Psychiatra

    SMART-HR
    • Piekary Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Psycholog - MindHealth

    Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
    • Katowice
    Dodana

PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Usługi psychoterapii

    PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • Zakres obowiązków

      - Świadczenie usług psychoterapii.
      - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-18:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psycholog
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magister psychologii oraz osoba w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia jako psycholog.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 60 - 70 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od ilości przyjętych pacjentów i posiadanych kwalifikacji (od 60 do 70 zł
  • Osoba świadcząca usługi psychologa klinicznego

    • Katowice

      - Wykonywanie porad psychologicznych dla pacjentów.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magister psychologii. Wymagana specjalizacja w zakresie psychologii klinicznej lub w trakcie specjalizacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia jako psycholog.

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach