Czy to Twoja firma?

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski praca

Kraków

Jesteśmy Polskim Związkiem Działkowców Okręgowym Zarządem Małopolskim, dumnie kontynuującym ponad stuletnią tradycję ruchu działkowego w naszym kraju. Nasza siedziba mieści się w historycznym Krakowie, sercu Małopolski, skąd zarządzamy siecią 4667 rodzinnych ogrodów działkowych. To właśnie w tych zielonych enklawach znajduje się 917 445 działek, które są naszą dumą i świadectwem zaangażowania w poprawę jakości życia mieszkańców.

Nasza misja jest jasna i prosta – służymy zaspokajaniu potrzeb wypoczynkowych, rekreacyjnych i socjalnych naszych członków oraz społeczności lokalnych. Wierzymy, że każdy zasługuje na miejsce, gdzie może odpocząć od miejskiego zgiełku, zająć się ogrodnictwem, czy po prostu cieszyć się chwilą spokoju w otoczeniu natury.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które kierują naszą działalnością każdego dnia. Ochrona środowiska przyrodniczego i podnoszenie standardów ekologicznych to dla nas nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. Pracujemy nad tym, aby nasze ogrody były zielonymi płucami miast, oferując mieszkańcom nie tylko estetyczną przyjemność, ale i realne korzyści dla zdrowia i dobrostanu.

Nasze ogrody działkowe są miejscem, gdzie lokalne społeczności mogą się integrować, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją do ogrodnictwa. Dzięki temu, że jesteśmy członkiem Międzynarodowego Biura Ogrodów Działkowych i Rodzinnych od 1990 roku, nasze doświadczenia i sukcesy możemy dzielić z działkowcami na całym świecie.

Innowacyjność i jakość to dla nas kluczowe słowa. Ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych z 2013 roku jest dla nas fundamentem, który gwarantuje bezpieczeństwo i rozwój naszych ogrodów. Dzięki niej możemy skupić się na tym, co najważniejsze – tworzeniu przestrzeni, która sprzyja zdrowiu, wypoczynkowi i integracji.

Nie zapominamy również o edukacji i rozwoju naszych członków. Oferujemy szkolenia dla nowych działkowców oraz warsztaty artystyczne, które pozwalają na rozwijanie kreatywności i umiejętności manualnych. To wszystko sprawia, że nasze ogrody działkowe są nie tylko miejscem wypoczynku, ale i ciągłego rozwoju.

Nasza pozycja na rynku jest wyjątkowa, ponieważ rodzinne ogrody działkowe mają status urządzeń użyteczności publicznej. To sprawia, że jesteśmy nie tylko częścią infrastruktury miasta, ale i ważnym elementem, który wpływa na jakość życia jego mieszkańców.

Zapraszamy do naszych ogrodów, gdzie każdy może znaleźć kawałek zieleni dla siebie i swojej rodziny. Razem tworzymy zieloną przestrzeń, która żyje i rozwija się dzięki pasji i zaangażowaniu nas wszystkich.

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

  • Inspektor ds. terenowo prawnych

    Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Księgowa ofk

    • Kraków
    Dodana

    • Kraków
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wieliczka
  4. Bydgoszcz
  5. Ostrowiec Swietokrzyski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. inwestycji

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie: skutecznych działań w zakresie wdrażania działań inwestycyjnych w ROD w celu ich rozwoju i modernizacji
      sporządzanie: planu inwestycji i remontów, prowadzenie postępowań związanych z udzielaniem dotacji dla ROD w sprawach inwestycyjnych, kosztorysów inwestorskich, weryfikacja kosztorysów ofertowych
      nadzorowanie nad prawidłowym i terminowym rozliczeniem środków finansowych na inwestycje, remonty w ROD,opiniowanie i kontrolowanie zamierzeń i działań inwestycyjno- remontowych, prowadzenie inwestycji w ROD, otworzenia ROD,przetargi, zawieranie umów, analiza polityki planistycznej miasta.
      rozliczanie udzielonych dotatcji/ refundacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: mile wyższe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność i dokładność , umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy , inicjatywa, kurs - podstawy internetu, Microsoft Office
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia budowlane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor ds terenowo prawnych

    • Kraków
    • 4 000 zł / mies.

      sprawy prawne i administracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
      • Inne wymagania: umiejętnośc pracy w zespole, kat. B prawa jazdy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Krakowie