EcoCar Sp.zo.o

Czy to Twoja firma?

EcoCar Sp.zo.o praca

Ostrołęka

EcoCar to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych i Mercedesów Vito . EcoCar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację, on-line, telecentrum i IVR pod numerem .

Spółka świadczy usługi w Warszawie i Trójmieście. Posiada unikatowy na skalę europejską model biznesowy oraz spójną strategię rozwoju opartą na nowoczesnej flocie pojazdów, technologiach mobilnych oraz pro klienckim podejściu.

EcoCar Sp.zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Ostrołęka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EcoCar Sp.zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EcoCar Sp.zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EcoCar Sp.zo.o

Siedziba główna

Oddział Warszawa

Praca EcoCar Sp.zo.o - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.B

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa zleceń przyjmowaych przez Centralę i przez aplikacje mobilną

      • profesjonalna obsługa kursów

      • dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

      • bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu

      • dbanie o wizerunek firmy
      • dbałość o zachowanie dobrych relacji z pracownikami współpracujacymi bezpośrednio z kierowcą

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B od min. 3 lat

      • Zaangażowanie i pozytywne podejście

      • Kultura osobista i zadbany wygląd
      • Dobra znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • dużą ilość zleceń (zlecenia z bazy + aplikacja)
      • od sierpnia 2021 nowa stawka za km - 3zł
      • pełen serwis auta + ubezpieczenie
      • auto do użytku prywatnego
      • brak dyżurów i grafików- pełna elastyczność godzin pracy
      • rozliczenia tygodniowe lub miesięczne
      • dostępne różne formy zatrudnienia / współpracy

      NIE WYMAGAMY WKŁADYU FINANSOWEGO ORAZ KAUCJI.

Pracodawcy w Ostrołęce