Czy to Twoja firma?

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI sp. j. praca

Dźwirzyno

Witaj w Neptuno, gdzie natura spotyka się z luksusem, a tradycja łączy się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do naszego wyjątkowego świata, gdzie każdy element naszej działalności jest skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Nasze korzenie sięgają gleb żyznych i bujnych, gdzie z troską i pasją uprawiamy rośliny, które później stają się podstawą naszej wyjątkowej diety warzywno-owocowej. W Neptuno Resort & Spa wierzymy, że zdrowie zaczyna się od środka, dlatego nasze menu jest pełne świeżości i naturalnych składników, które pomagają naszym gościom odzyskać równowagę i witalność.

Ale Neptuno to nie tylko oaza zdrowia na talerzu. To także miejsce, gdzie możesz zanurzyć się w głęboki relaks i odnowę biologiczną. Nasz kompleks saun oraz profesjonalne gabinety masażu są stworzone, by zapewnić Ci maksymalne uczucie odprężenia i spokoju. Wspieramy Cię w drodze do harmonii ciała i ducha.

Co nas wyróżnia? To sosnowy las i morskie powietrze, które tworzą specyficzny mikroklimat, idealny do regeneracji sił witalnych. W Neptuno Resort & Spa każdy oddech to krok ku zdrowszemu życiu.

Za kierownicą tego wyjątkowego miejsca stoi dr Paweł Zalicki, współwłaściciel i wizjoner, który swoją wiedzą i doświadczeniem dba o to, by Neptuno było synonimem jakości i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy Cię, byś doświadczył magii Neptuno, gdzie każdy pobyt przekształca się w niezapomnianą podróż do świata, w którym priorytetem jest Twoje dobrostan. Czekamy na Ciebie, by wspólnie tworzyć historie pełne zdrowia, relaksu i niezapomnianych wrażeń.

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz, Szef kuchni

    Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.
    • Międzywodzie
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • McDonald's Goleniów Łozienica - Pracownik restauracji

    SDH SYLWIA DIAKÓW-HRYCYK
    • 4 250-5 500 zł / mies.
    • Łozienica
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Barman

    NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA
    • Dźwirzyno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa baru hotelowego, przyjmowanie zamówień, dostarczanie do mycia, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Po okresie próbnym możliwość umowy o pracę na czas określony. Praca w godz. 10-18, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1, mile widziane na poziomie A2. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 700 - 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Barman

    • Dźwirzyno

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Dźwirzynie