Czy to Twoja firma?

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki praca

Poznań

Jako PKP CARGO S.A., jesteśmy dumni, że możemy nazwać się liderem w dziedzinie kolejowych przewozów towarowych w naszym kraju i jednym z czołowych graczy na europejskim rynku. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to w wyniku restrukturyzacji kolei państwowych, ukształtowaliśmy się jako silna i niezależna marka. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w zarządzaniu zintegrowanym łańcuchem usług logistycznych, co obejmuje nie tylko usługi transportowe, ale również spedycyjne, celne, przeładunkowe oraz dostarczanie towarów aż pod drzwi końcowego odbiorcy. Dzięki przemyślanej strukturze naszej Grupy i największemu parkowi taborowemu wśród towarowych przewoźników kolejowych w Polsce, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza międzynarodowa obecność to nie tylko słowa – realizujemy przewozy towarowe własnym taborem na terenach ośmiu innych krajów Unii Europejskiej. To dowód na to, że nasze ambicje wykraczają poza lokalny rynek, a nasze rozwiązania logistyczne są doceniane na całym kontynencie.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że tylko dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości możemy utrzymać zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Posiadamy również własną sieć terminali konwencjonalnych i intermodalnych, co w połączeniu z terminalem intermodalnym o zdolności przeładunkowej wynoszącej 1,2 mln TEU rocznie, stawia nas na czele innowacji w branży.

Z ponad 21 000 pracowników, każdy z nas jest zaangażowany w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Choć nasze wartości i misja nie zostały tutaj sprecyzowane, codzienna praca każdego z naszych pracowników odzwierciedla dążenie do bycia najlepszym partnerem w obszarze logistyki i transportu.

W PKP CARGO S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie przekonują się, że transport kolejowy towarów może być szybki, bezpieczny i efektywny.

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Centrala

Oddział Katowice

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Ostrów Wielkopolski
  5. Gliwice
  6. Katowice
  7. Zielona Góra
  8. Gdańsk
  9. Kraków
  10. Przemyśl

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki - oferty archiwalne

  • Manewrowy

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. zawodowe
      Mile widziane doświadczenie na stanowisku - manewrowego
      Mile widziane uprawnienia na st. manewrowego

      Manewrowy jest odpowiedzialny za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawieniem i dostawieniem wagonów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3100zł brutto/mies. - podczas szkolenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu