Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. praca

Janikowo

Od ponad trzech dekad Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Montostal jest synonimem solidności i innowacyjności w produkcji konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku w Janikowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć specjalistyczne obiekty i instalacje produkcyjne dla szerokiego spektrum sektorów przemysłu. Od biopaliw, przez petrochemię, aż po przemysł spożywczy i cementowo-wapienny, nasze projekty są wszechstronne i dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić ugruntowaną pozycją na rynku polskim jako certyfikowany wykonawca stalowych zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych. Nasze usługi nie kończą się jednak na produkcji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują prefabrykację, montaż, zabezpieczenie antykorozyjne, a także remonty, modernizacje oraz projektowanie budowlane i wykonawcze. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, co pozwala nam dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Nasze realizacje nie znają granic – z sukcesem współpracujemy z klientami zarówno z Polski, jak i z całej Europy. To międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na ciągły rozwój i adaptację do zmieniających się wymagań rynkowych. Jako Generalny Wykonawca przy realizacji projektów i inwestycji, stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość, co przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi partnerzy.

W Montostal wierzymy, że kluczem do sukcesu jest doświadczenie i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Realizacja projektów dla znaczących przedsiębiorstw pozwoliła nam na wypracowanie solidnej pozycji konkurencyjnej i zdobycie cennego know-how, które jest naszym atutem na rynku. Dzięki temu możemy z dumą patrzeć w przyszłość, wiedząc, że nasze konstrukcje i instalacje technologiczne stanowią fundamenty dla wielu branż i przyczyniają się do ich rozwoju.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości przemysłu. Razem możemy osiągnąć więcej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Kruszwica
  5. Barcin
  6. Gniezno
  7. Łódź
  8. Trzemeszno

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter (nr 2467)

    • Janikowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie techniczne instalacji elektrycznych i elektronarzędzi, wykonywanie drobnych napraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Kurs elektryk, doświadczenie w pracy w zespole, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz konstrukcji stalowych (nr 2468)

    • Janikowo

      - spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, umiejętność spawania gazowego , praca w zespole
      • Inne wymagania: spawanie MIG/MAG oraz TIG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Monter konstrukcji stalowych (nr 2469)

    • Janikowo

      - montaż konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: praca w zespole, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: zdolność do pracy na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Janikowie