Czy to Twoja firma?

AYESA POLSKA sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

AYESA to rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1965 roku w hiszpańskiej Sewilli.
Obecnie, po ponad 50 latach działalności, dalej pozostaje w rękach rodziny Manzanares
i posiada swoje biura w 17 krajach na całym świecie oraz prowadzi projekty w 40 kolejnych.

AYESA POLSKA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Ruda Śląska
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AYESA POLSKA sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca AYESA POLSKA sp. z o.o.

  • Technolog

    AYESA POLSKA sp. z o.o.
    • Bąkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AYESA POLSKA sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca AYESA POLSKA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główny Specjalista ds. rozliczeń

    • Głogów

      Twój zakres obowiązków

      • Sporządzanie rozliczeń związanych ze składanymi wnioskami Podwykonawców Wykonawcy robót budowlanych zgodnie z dokumentacją kontraktową i warunkami FIDIC
      • Sprawdzanie rozliczeń składanych przez Wykonawców oraz przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych
      • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad Kontraktem i aktualizowania szacowanej końcowej wartości Kontraktu

      Nasze wymagania

      • WYMÓG KONIECZNY! Doświadczenie przy rozliczaniu jednego zadania obejmującego budowę/przebudowę/remont obiektu budowlanego (budynek, budowle, obiekty liniowe, lotniska, mosty, wiadukty, estakady, tunele, sieci techniczne itp.) o wartości robót min. 200 mln netto w okresie min. 18 miesięcy w ramach 1 zadania liczonym wstecz od daty wystawienia Świadectwa Przejęcia i obejmującym datę wystawienia Świadectwa Przejęcia lub podpisania końcowego protokołu odbioru robót na stanowisku ds. rozliczeń

      To oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
      • możliwość realizowania się w doświadczonym zespole
      • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu
      • niezbędne narzędzia pracy

  • Główny Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej

    • Toruń

      • nadzór nad robotami drogowymi zgodnie z warunkami FIDIC i dokumentacją kontraktową
      • prowadzenie regularnych inspekcji na Placu Budowy
      • kontrola postępu i jakości wykonywanych Robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz Kontraktem
      • bieżąca analiza sytuacji związanej z realizacją Kontraktu, identyfikowanie wszelkiego ryzyka i zagrożeń dla pomyślnego przebiegu inwestycji
      • INFORMACJE O INWESTYCJI: "Projekt i budowa drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz – Toruń, odcinek 3 od węzła Solec do węzła Toruń Zachód" oraz "Projekt i budowa drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz-Toruń, odcinek 4 od węzła Toruń Zachód do węzła Toruń Południe." Miejsce biura nadzoru będzie zlokalizowane w Toruniu w okolicach DK10 (Mała Nieszawka, Wielka Nieszawka). Okres realizacji od 04.2024 do 09.2028

      • Poszukujemy kandydatów na dwa stanowiska pracy: Głównego Inspektora nadzoru robót drogowych oraz na stanowisko Inspektora nadzoru robót drogowych
      • Uprawnienia budowlane
      • WYMÓG KONIECZNY DLA STANOWISKA GŁÓWNEGO INSPEKTORA: doświadczenie przy realizacji drogi klasy min. GP o wartości robót min. 200 mln PLN netto w okresie min. 12 miesięcy w ramach jednego zadania
      • prawo jazdy kat B

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej