Czy to Twoja firma?

CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE praca

Piaseczno

W sercu Piaseczna znajduje się miejsce, gdzie kultura i edukacja łączą się, tworząc przestrzeń pełną inspiracji i rozwoju – to my, CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE. Nasze działania skupiają się na edukacji kulturalnej, która jest mostem łączącym tradycję z nowoczesnością, lokalność z globalnymi trendami.

Z dumą zatrudniamy od 51 do 200 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, by nasza oferta edukacyjna była jak najwyższej jakości. Naszą misją jest kształtowanie świadomości i postaw odbiorców. Dążymy do tego, by każdy, kto skorzysta z naszych usług, poczuł się częścią wielkiej, kreatywnej społeczności, która nie zna barier i ograniczeń.

Jesteśmy przekonani, że edukacja kulturalna jest kluczem do budowania otwartego społeczeństwa, dlatego staramy się, aby nasze działania były dostępne dla każdego, bez wykluczania. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Współpracujemy z lokalnymi artystami, organizacjami oraz instytucjami, aby nasze działania miały realny wpływ na rozwój społeczności, w której żyjemy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Zapraszamy do CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE, gdzie kultura staje się żywym doświadczeniem, a edukacja otwiera drzwi do świata pełnego możliwości. Razem możemy więcej – dołącz do nas i bądź częścią tej niezwykłej przygody.

CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie media / pr / reklama / marketing wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

Siedziba główna / Biuro Centrum Kultury w Piasecznie

Galeria za Rogiem

Klub Kultury w Bogatkach Królewska 91, 05-502 Bogatki

Dom Sąsiedzki w Chojnowie

Klub Kultury w Józefosławiu Julianowska 67A, 05-509 Józefosław

Klub Kultury w Woli Gołkowskiej Jemioły 11, 05-503 Wola Gołkowska

Klub Kultury w Zalesiu Górnym Białej Brzozy 3, 05-540 Zalesie Górne

Klub Kultury w Złotokłosie 3 Maja 30, 05-504 Złotokłos

DWORZEC KULTURA

CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Piaseczno
  3. Pruszków
  4. Bydgoszcz
  5. Ostroleka
  6. Kraków
  7. Baniocha
  8. Bielsko-Biała
  9. Wrocław
  10. Konstancin-Jeziorna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE - oferty archiwalne

  • Rzemieślnik

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      systematycznym lokalizowaniem i usuwaniem usterek występujących w Domu Kultury,
      konserwacją, kontrolą oraz obsługą urządzeń technicznych w Domu Kultury,
      dozorowaniem instalacji dostarczających media do budynku,
      wykonywaniem drobnych prac remontowych, które nie wymagają specjalistycznego przygotowania,
      pomocą techniczną w przygotowaniach imprez organizowanych przez Centrum Kultury w tym imprez plenerowych,
      przewożeniem dokumentów między oddziałami,
      zakupami artykułów niezbędnych do wykonywania obowiązków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba sprzątająca

    • Piaseczno

      Utrzymanie w czystości pomieszcczeń w budynku Przystanku Muzyki
      Pomoc w obsłudze spotkań i imprez
      Zakupy środków czystosciowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

Pracodawcy w Piasecznie