Czy to Twoja firma?

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. praca

Włoszczowa

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży prefabrykatów budowlanych, z głębokimi korzeniami w malowniczym Koniecznie, w sercu województwa świętokrzyskiego. Od 1979 roku, ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. rozwija swoją działalność, stawiając na niezawodność, innowacyjność i wszechstronność naszych produktów i usług.

Nasza oferta to odzwierciedlenie bogatej historii i doświadczenia, które zdobywaliśmy przez lata. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z betonu, gumy oraz w bieżnikowaniu i regeneracji opon, co stanowi solidny fundament naszej działalności. Ale nasze kompetencje sięgają dalej – z powodzeniem zajmujemy się również naprawą i konserwacją maszyn oraz sprzętu transportowego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

W dziedzinie budownictwa, nasze usługi obejmują szeroki wachlarz prac – od przygotowania terenu pod budowę, poprzez wznoszenie budynków, aż po specjalistyczne roboty budowlane. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego projektu, dlatego też każde zlecenie traktujemy z osobistym zaangażowaniem i precyzją.

Z myślą o wsparciu naszych klientów w ich codziennych wyzwaniach, oferujemy również wynajem i dzierżawę samochodów osobowych, furgonetek oraz maszyn i urządzeń budowlanych. Nasza elastyczność w tej dziedzinie to wynik zrozumienia, że każda firma i każdy projekt jest inny i wymaga specyficznych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do zmieniającego się rynku i potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że nasza wszechstronność i doświadczenie są kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i partnerów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Siedziba główna

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Kraków
  4. Mragowo
  5. Rzeszów
  6. Bydgoszcz
  7. Częstochowa
  8. Nowy Sącz
  9. Sandomierz
  10. Skarżysko-Kamienna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. - oferty archiwalne

  • Inżynier mechanik

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie i doskonalenie procesu sprzedaży

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: średnie
      • Inne wymagania: staż mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia,mogą być osoby z niepełnospr. od 7.00-15.00 mieszkanie służbowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włoszczowej