Czy to Twoja firma?

POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS praca

Jastrzębie-Zdrój
Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS

Praca alert - powiadomienia

Praca POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE Z MARKOWĄ ODZIEŻĄ I OBUWIEM

    E&A Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 385)
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • (dś) operator maszyn cnc - uzyskaj certyfikat!

    Human & Hunter Sp. Z O.O.
    • 6 040-6 040 zł / mies.
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę tymczasową
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Pakowacz profili aluminiowych

    Aluform Sp. z o.o.
    • Tychy
    Polecana
    Dodana

Praca POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS - oferty archiwalne

  • Dozorca obiektu/stróż

    POMARAŃSKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-KRIS
    • Jastrzębie-Zdrój
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 456 - 1 747 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na rękę 1000-1200zł

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju